Flirt ve vlaku

• francouzský

Flirt en chemin de fer

Erotický / Krátkometrážní

Francie, 1902, 1 min

Decentní flirt s vyvrcholením samozřejmě v tunelu.(22.3.2010)

• bassator

Sexcapades 2/15 - 19. 5. 2010 - 5%(19.5.2010)

upravuji svůj komentář u Sexcapades. Film který ve svojí době byl odvážné tak, že bych se nedivil, kdyby kvůli němu autoři stáli před soudem, nebo dokonce byli popraveni. Dnes může na tváři diváka vyvolávat úsměv, možná pozastavení se nad nahotou, někdy nechápavost, co na tom kterém snímku shledáváme erotickým. Pro mě je to výprava do časů, kdy i jen odhalený ženský kotník byl společensky a mravně nepřípustný a takováto díla, byla v prvé řadě ukázkou ohromné odvahy, jak na straně tvůrců, tak hlavně hereček. Fascinovaně si prohlížím po trikové stránce úžasnou scénku s vtipným rozuzlením a jsem nadšen z toho, že se něco takového dochovalo. Jako svůj vykradačský nápad hledám tvůrčí tým a herečky, abych Sexcapades, lépe řečeno všechny krátké filmy natočil znovu, u některých s více než stoletým odstupem. Pokud se chcete podílet, neváhejte mne kontaktovat.(24.6.2010)

• Earl10

Označení erotický film je i v tomto případě úsměvné. Všeříkající název! [30%](7.6.2012)

Nejvíce asi nadchne už v té době ubíhající krajina evidentně naroubovaná do okna vlaku uměle...:-)(22.1.2013)