Flirt ve vlaku

• Francie Flirt en chemin de fer
všechny plakáty
Pornografický / Krátkometrážní
Francie, 1902, 1 min

Film se stal v roce 1983 součástí Sexcapades. (oficiální text distributora)

Flego

V tomto roku sa natočili vo svete dva žánrovo podobné snímky (V nedbalkách a Flirt ve vlaku), ale tento kraťas má v sebe vtipné čaro. Dobýjanie ženy v kupé vlaku a následný prestrih po udalostiach v tunely je vskutku príjemným oživením vtedajšej filmovej ponuky. ()

spikey1

upravuji svůj komentář u Sexcapades. Film který ve svojí době byl odvážné tak, že bych se nedivil, kdyby kvůli němu autoři stáli před soudem, nebo dokonce byli popraveni. Dnes může na tváři diváka vyvolávat úsměv, možná pozastavení se nad nahotou, někdy nechápavost, co na tom kterém snímku shledáváme erotickým. Pro mě je to výprava do časů, kdy i jen odhalený ženský kotník byl společensky a mravně nepřípustný a takováto díla, byla v prvé řadě ukázkou ohromné odvahy, jak na straně tvůrců, tak hlavně hereček. Fascinovaně si prohlížím po trikové stránce úžasnou scénku s vtipným rozuzlením a jsem nadšen z toho, že se něco takového dochovalo. Jako svůj vykradačský nápad hledám tvůrčí tým a herečky, abych Sexcapades, lépe řečeno všechny krátké filmy natočil znovu, u některých s více než stoletým odstupem. Pokud se chcete podílet, neváhejte mne kontaktovat. ()