Controller

Saman Kesh, Danny Tseng

Isaac Bauman

Russ Davies

Luka Lu, Susan Hsu

Zaujímavé dielko s originálnou myšlienkou a fantastickou štylizáciou, ktorá vopred spoľahlivo odradí všetkých divákov odsúdených na nepochopenie a opovrhovanie Samanovou tvorbou. 80%(21.1.2014)

Hudba napovedá... Vyzerá to ako počítačová hra, ale je to film o láske. A je to luxusné, ako všetko od Keshavarza. Bože, nech už ten človek natočí celovečerák!!(11.8.2013)

Chlapec jde zachránit svojí dívku, kterou unesla zlá společnost. Mladík má různé schopnosti, které využívá v soubojích např. zpomalení času, telekineze,... Samotné souboje nic moc, ale efekty docela ujdou. Ve videu prakticky vidíme jak pomlátí jednu kancelář a pár flashbacků, které jsou i v prequelu (I___U). 55%(7.8.2013)

• ludovit14

Nepamätám si,že by som niekedy videl Tchaj-wanský kraťas,bolo to vskutku zaujímavé dielo,ktoré údajne vzniklo za 3 hodiny. Ok, takže toto dievča môže ovládať všetko? Rád by som zdôraznil, že títo ľudia zachytil jednu osobu, ktorá môže kontrolovať všetko, napr ohýbať realitu, v podstate oni zachytili Asian Girl Ježiša.HOD:50%. online TU! (6.9.2013)