Tamura Kacuhiro je mladík se silným smyslem pro spravedlnost. Protože věří, že právo se má dodržovat, přesto je někdy dobré ho trochu zohýbat kvůli ochraně svých klientů – Tamura se stává Gjósei šoši, jakýmsi japonským skoro právníkem, který dává lidem rady spojené s právem, když jsou v tísni. Na druhé straně tu máme Sumijoši Misuzu, bývalou delikventku, která je nyní sama schopným Gjósei šoši. Tamura a Sumijoši stojí nejprve proti sobě, ale posléze si začnou rozumět. (Zíza)

Zíza

Ačkoliv tam hraje Maki-čan a Šo-čan, moc jsem se nebavila, vlastně ani jednou jsem se nezasmála pořádně. Jediné, co mě bavilo, bylo to, jak jim mlely ty jejich pusy, když něco řešili. Ale jinak? Bohužel a prosím ne. Příjde mi, že tenhle seriál je dělán pro Japonce, aby se seznámili "zábavnou" formou s právem. Sem tam prosvištělo něco zajímavého, ale jinak iritace. Ty blesky a ksichty - ne, tady ne; bohužel si ke konci snad i zvyknete. Hudba? Hm... jediné, co si pamatuji, je odkaz na Rockyho, Krotitele duchů a Pýchu a předsudek - tyhle melodie jsem poznala. Pak tam je ještě občas kus z písně od Arashi, ale bylo by divné, kdyby tam od nich nic nezaznělo, když hlavní role má Šo. Je to nuda. Pokud si vysloveně nepotrpíte na Maki nebo Šoa, tak si to nepouštějte a raději věnujte čas jiným doramám. ()