• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

USA, 2017, 89 min

Film s B-čkovým scenárom od W. Allena. Aj takto by sa to dalo povedať, pretože od samého začiatku to vypadá tak, akoby M. Webb zapožičal „rozpracovaný“ scenár a režisérske praktiky od pána Allena. Výsledok je však iný (to celé by potrebovalo ruky pána Allena). Herecky spíš priemer, kde ani jedna z postáv nedokáže byť dominantnejším. Dobrá rola pre J. Bridgesa. K. Beckinsale je stále krajšia a krajšia. Osobné hodnotenie: 71% (***) (30.1.2018)

Marc Webb sa opäť predviedol v dobrom svetle! Akurát žasnem nad tými slabučkými hodnoteniami - fakt už neviem, čo by ľudia chceli (asi len chujoviny typu Avangers a spol.). Podľa mňa veľmi dobré, najmä po scenáristickej stránke. Zápletka vynikajúca, rovnako aj zaujímavé postavy a ich sieť vzájomných vzťahov. Mňa osobne napĺňali aj tie psychologicko-filozofické dialógy (najmä medzi Thomasom a W.F.), ktoré krásne vyvažovali tú epickú rovinu filmu. Páčilo sa mi ako bola po celý čas v pohybe tá sieť medziľudských vzťahov - s vyústením do prekvapujúcich okolností. Akurát ten ústredný zvrat v deji by som si vedel predstaviť poetickejšie podaný. Čo ma však teší, zaobišlo sa to bez klišé (hoci ani netuším ako by sa to v tomto prípade dalo ukončiť k všeobecnej spokojnosti všetkých postáv).(12.11.2017)

Pohodová hvězdná romance v nezávislém balení, která se nakonec vydá trochu jiným směrem, než divák očekává. Nečekejme festival režijní vynalézavosti nebo sofistikované rozuzlení, ale pouze poctivou dávku kvalitního herectví, uvěřitelných emocí a rutinního filozofování nad vlastním životem. Bridges si to herecky krade pro sebe, ale jinak samozřejmě vévodí stále rajcovní kočanda Kate Beckinsale, která po dlouhé době dostala roli přesně na tělo. A mladou Kiersey Clemons, která mi chvílemi hodně připomínala Rihannu, v budoucnu mile rád uvidím ve větších romantických úlohách... 60%(28.12.2017)

Marc Webb potěšil dvěma slušnými blockbustery a dvojicí nezávislých kousků, shodně promyšleně útočících na city diváka (500 dní se Summer, Velký dar). I tentokrát zvolil „menší“ látku, zase je plný životních mouder, ale celkově už to tolik neladí. Synek přijde na otcův románek, ve snaze aférku ukončit sám propadá kouzlu stále nesmírně rajcovní Kate Beckinsale. O mezilidských vztazích se toho ovšem moc nedozvíme, ač se vztahový mentor Jeff Bridges snaží. Nedá se očekávat ani nějaké působivé rozuzlení, ani poutavé dialogy. Nepřišlo mi to ani tak komplexní, jak předchozí režisérovy kousky. O nějaké emocionální náloži nemluvě. Ovšem úplně největší problém jsem měl s chováním hlavního hrdiny i hercem Callumem Turnerem.(2.9.2018)

Jeff Bridges wow! Musím vážne oceniť jeho výkon, pretože som pozeral film, od ktorého aj napriek hviezdnemu obsadeniu som nečakal nejaký extra herecký výkon. Proste som si myslel, že si pustím pohodový film na nedeľnajší večer a dostal som celkom slušnú romantickú drámu s TOP výkonom Bridgesa, ktorý vynikal všade kde sa dalo.(26.2.2018)