Reklama

Reklama

The Only Living Boy in New York

  • Kanada The Only Living Boy in New York (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Název filmu je odvozen ze stejnojmenné písně dua Simon and Garfunkel. Vypráví o muži, který zjišťuje, že jeho despotický otec má mimomanželský milostný poměr. Při snaze ukončit jejich milostnou aférku se ovšem do milenky svého otce také zamiluje. Do všeho se navíc vloží chlapcův podivný soused, který se samovolně pasuje do role vztahového specialisty. (Furciferka)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (23)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Děj je vlastně jednoduchý. Kluk začne brousit milenku svého otce, což sebou zákonitě nese problémy. Vzdor tématu se nejedná o žádnou vypjatou záležitost, ale o docela pohodovou podívanou. Webb nijak nešroubuje emoce a nechává hlavní hrdiny proplout až na výjimky tak nějak v klidu a to mi sedělo. Líbil se mi i závěr, ačkoliv mi připadalo, že je na celý příběh naroubován trošku násilně. Herecky parádní, ačkoliv na Turnera jsem si musel chvilku zvykat.. Fajn podívaná. 75% ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Marc Webb sa opäť predviedol v dobrom svetle! Akurát žasnem nad tými slabučkými hodnoteniami - fakt už neviem, čo by ľudia chceli (asi len chujoviny typu Avangers a spol.). Podľa mňa veľmi dobré, najmä po scenáristickej stránke. Zápletka vynikajúca, rovnako aj zaujímavé postavy a ich sieť vzájomných vzťahov. Mňa osobne napĺňali aj tie psychologicko-filozofické dialógy (najmä medzi Thomasom a W.F.), ktoré krásne vyvažovali tú epickú rovinu filmu. Páčilo sa mi ako bola po celý čas v pohybe tá sieť medziľudských vzťahov - s vyústením do prekvapujúcich okolností. Akurát ten ústredný zvrat v deji by som si vedel predstaviť poetickejšie podaný. Čo ma však teší, zaobišlo sa to bez klišé (hoci ani netuším ako by sa to v tomto prípade dalo ukončiť k všeobecnej spokojnosti všetkých postáv). ()

Reklama

lamps 

všechny recenze uživatele

Pohodová hvězdná romance v nezávislém balení, která se nakonec vydá trochu jiným směrem, než divák očekává. Nečekejme festival režijní vynalézavosti nebo sofistikované rozuzlení, ale pouze poctivou dávku kvalitního herectví, uvěřitelných emocí a rutinního filozofování nad vlastním životem. Bridges si to herecky krade pro sebe, ale jinak samozřejmě vévodí stále rajcovní kočanda Kate Beckinsale, která po dlouhé době dostala roli přesně na tělo. A mladou Kiersey Clemons, která mi chvílemi hodně připomínala Rihannu, v budoucnu mile rád uvidím ve větších romantických úlohách... 60% ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Marc Webb natocil dva blockbustery, konkretne Amazing Spider Man 1 a 2, potom mu asi narastlo sebavedomie /to je dobre/, len tymto filmom sliapol do hovna. Chce to vyzerat ako romanticka vztahovka a la Woody Allen, no Marc Web rezisersky na to nema, a pokial u Allena su dialogy na urovni, tuna su to casto az slaboduche vatovo plane plky . 9 % ()

castor 

všechny recenze uživatele

Marc Webb potěšil dvěma slušnými blockbustery a dvojicí nezávislých kousků, shodně promyšleně útočících na city diváka (500 dní se Summer, Velký dar). I tentokrát zvolil „menší“ látku, zase je plný životních mouder, ale celkově už to tolik neladí. Synek přijde na otcův románek, ve snaze aférku ukončit sám propadá kouzlu stále nesmírně rajcovní Kate Beckinsale. O mezilidských vztazích se toho ovšem moc nedozvíme, ač se vztahový mentor Jeff Bridges snaží. Nedá se očekávat ani nějaké působivé rozuzlení, ani poutavé dialogy. Nepřišlo mi to ani tak komplexní, jak předchozí režisérovy kousky. O nějaké emocionální náloži nemluvě. Ovšem úplně největší problém jsem měl s chováním hlavního hrdiny i hercem Callumem Turnerem. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama