Britney Spears: Greatest Hits - My Prerogative (video kompilace)

Hudební

USA, 2004, 160 min

Kolekcia všetkých starších hitov, ktorá patrí každému fanúšikovi do vytriny.(6.9.2012)

• NinadeL

Ačkoli některé klipy mají své nápady. Toxic je klasa, duet s Madonnou má říz, Boys je prča. Největším hitem pak I'm a slave 4 U.(24.6.2012)

Popová princezna ve třiceti letech to už je poněkud odvážné tvrzení, zvláště, když její postava už není co bývala a je samý fald. To její klipy po letech zase tolik vad na "kráse" nemají. V ucelené kompilaci je jich více než dost a orientují se především na fanouškovskou základnu. Pravda, spousta písniček dnes už zní ohraně až téměř nesnesitelně, ale jejich obrazové ztvárnění je perfektní i dnes. Nejsou to žádné laciné klipy za pár "hadrů" a dalo by se podle nich učit, jak má správný videoklip vypadat. Klady: ucelená klipová kompilace + nechybí žádný klip z plodného období zpěvačky + většina klipů i po letech působí propracovaně. Zápory: písničky s přibývajícími léty zní dost jednotvárně + většina klipů chce být za každou cenu sexy. Mé hodnocení: 70%(12.3.2013)

Některé klipy byly celkem vydařené.(10.2.2011)

• Paity

Pro popíjení u hotelového bazénu je to asi ideální. Záleží asi na "vkusu".(16.10.2012)