poster

Bylo nás pět a padesát (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 1994, 25 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • FIBO
  ****

  Kdo by to byl řekl, že v roce 94 se už u nás používaly stativy Sachtler, studiové Sony monitory nebo Arri světla. Bylo nás pět a padesát je krátký dokument, který mapuje pár natáčecích dnů seriálu a zaznívají v něm něm autentické výpovědi herců a tvůrců k jejich postávám. Je překvapivé, že tuzemský serirál z roku 1994 měl k natáčení propůjčenou relativně slušnou techniku, za kterou by se nemuseli stydět ani tehdejší lepší filmaři. Dokument dává nahlédnout do zákulisí seriálu a je trochu škoda, že je relativně krátký - mapuje 6 natáčecích dní z celkového počtu 197-mi dní a Karel Smyczek prokládá dokument zajímavostmi ohledně samotné realizace natáčení.(29.5.2013)

 • Paity
  ****

  Bylo to milé, znovu se vrátit k natáčení tohoto velmi dobrého a velmi milého, ale bohužel velmi krátkého, seriálu.(21.10.2013)

 • Puerdraco
  *****

  Těch 25 minut je žalostně málo! Kdo si oblíbil předmětný seriál, neměl by si nechat ujít ani tenhle kratoučký dokument.(24.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace