Šestnáctiletý Cal Chetley je chytrý kluk a tak trochu šprt, který se rozhodne nastoupit sportovní dráhu zápasníka, aby znovu stmelil svou rodinu, která se mu rozpadne po smrti jeho otce při autonehodě. K tomu mu dopomůže jeho bratr Mike (John Cena), který rodinu opustil právě po otcově smrti a který se stal wrestlingovou legendou již před deseti lety. (rambo13)

misterz

Fajn športová drámička s rodinným vyznením a s motívom zápasníckeho prostredia. Spracovanie síce nebolo bohviečo, pôsobilo dosť amatérskym dojmom, ale už som videl aj horšie filmy so zápasníckou tématikou. Ten Calov brat bol teda riadna väzba, nechcel by som od neho dostať nakladačku. Suma sumárum, na nedeľné poobedie ako stvorené. 65/100 ()

sochoking

Mne to teda prišlo ako typický priblblý rodinný film na nedeľu plný inkoherentných situácií ( chcem vidieť, ako Patricia Clarkson sťaby matka v elegantnej košeli, príde domov z rachoty a bez toho, aby sa prezliekla, tak v tej tesnej sukničke ešte uvarí luxusnú večeru synkovi, pri krbe, alebo nabúchaný Cena alkoholikom....no nemám slov. ). V každom prípade, nech je ako chce, ale posledných desať minút filmu bolo akoby z iného sveta, bo takú prču som ešte nezažil, ktorá sa tam objavila ako blesk z čistého neba!! Jednoducho oddychovka pre neintelektuálov ako som ja. ()

MiGi87

Kdybych nebyl z neznámých důvodů zaujatý proti bojovým sportům a nevadilo-li by mi, že crew nerozezná italštinu od latiny a operu od hymnu, dal bych snad i pět hvězd. Mělo to všechno, už popis "sportovní drama" je přesně můj šálek a tenhle film to naplnil. Skvělí herci od Johna Poseyho přes hlavní role až po Madeleine Martin, slušný spád, ne zcela předvídatelný průběh = perfektně strávené bezmála dvě hodinky. ()

gegina31

Naprosto děsný herecký výkony, jak hlavního hrdiny, tak jeho přítelkyně a mámy.... Dialogy mi připadaly na úrovni proslulého nejhoršího filmu všech dob The Room. Možná bych skončila na třech hvězdách, ale ten konec byl naprosto vymaštěnej. Ano, nejspíš tak skutečný přípěh dopadl, ale určitě ne tímhle přeslazeným způsobem. Jediný, na co se dalo dívat byl velký namakaný brácha Mike. ()

robbiee

[imdb: 5.5/10] | me: Tradičný rodinný príbeh o skutočných životný hodnotách (ako od Walta Disneyho), za ktoré sa oplati bojovať - a v tomto prípade doslovne :) Je to príjemný kúsok hlavne vďaka slušnému obsadeniu a nesilenej atmosfére. A hoci dejová línia tohto typu tu už bola mnohokrát a určite neprekvapí je to film, ktorý nemá veľa hluchých miest. Každý od začiatku vie ako to celé dopadne a napriek tomu sa na to dobre pozerá. Vhodná voľba na nedeľné popoludnie. ()

• V čase 04:41 si je možné všimnúť na obale albumu skutočnú fotku dvanásťročného Johna Cenu (Mike Chetley). (maestrotatum)
  • Vo filme odznelo veľa piesní, ktoré boli predtým použité ako hlavné témy Pay-Per-View akcií a rôznych promo videí na zápasy spoločnosti WWE. (drake31)