Fred: The Movie (TV film)

Fred: The Movie

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA, 2010, 80 min

Clay Weiner

David A. Goodman

Scott Henriksen

Ned Bastille

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Marsik

Tak tomuhle říkám prvotřídní sračka na entou. Toto je snad můj první odpad vůbec. Musel jsem film po pár minutách vypnout. Ten blbec se fakt nedal poslouchat. Ani přítomnost Johna Ceny mě nedonutila to dokoukat. Hrůza a běs. Tento film je skutečně zábava jen pro méně inteligentní lidi (pro naprostý magory). Pouze za účast Johna Ceny dávám 10%.(6.8.2012)

• ARI50

Ty vole takovou bych mu jebl toje není možne co to bylo za upišteněho krypla bože :-D(9.10.2011)

V prvé řadě si uvědomte, že Fred začínal dvouminutovými vtipnými videi na youtube, které natáčel na web kameru a později i na ruční kameru. Z obyčejného kluka, který rád natáčel voloviny a dával je na net se dopracoval až na opravdu kvalitní scénky s perfektní režií a střihem. Že vám nesedne Fredův humor je jedna věc, ale ostatní věci jako střih nebo hudba jsou věc druhá a ty jsou na úžasné úrovni (pro smrtelníka jako jsem já nebo vy). A co teprve, když se obyčejný kluk z youtube dostane až k celovečernímu filmu? Máte takové kontakty, oblíbenost a finance? Fred to za ta léta skopičin na youtube má a společně s dvěmi filmovými společnostmi (Varsity Pictures a The Collective) se jim podařil příjemně vtipný snímek plný typického Fredova humoru. Kdo nezná jeho videa na youtube se asi smát nebude. Samotný Lucas, který používá pseudonym jako Fred Figglehorn, vytvořil fantaskní postavičku s upištěným hlasem a chováním malého dítěte a dostal se až tam, kam se nikdo z nás nikdy nedostane - tedy aby o nás někdo natočil film. Cítíte tu závist? :)(3.4.2011)

• Bobik9

Ale ne, k čemu se to Cena zase upsal. Uznávám, že neznám Fredova videa a teď jsem za to upřímně rád. Nikdy jsem neviděl nic trapnějšího, odpornějšího a otravnějšího. Nevím jestli ten Fred má být postižený, autista nebo je prostě jenom debil, ale rozhodně to není zábavné. Jediná povedená scéna byla na konci, kde vytvářeli fake party a všechny scény s Johnem Cenou, který musel mít přesteroidovanou palici, když se pustil do této pí*oviny.(1.6.2012)

• Martin_W

Obrovská píčovina, která může zaujmout jen fanoušky původních videí, či Freda samotného. Já jsem mezi ně sice nikdy nepatřil, ale i přesto mě film z malé části (po)bavil. Jednoduchá blbost, která se na to, že jde skoro o amatérsky natočenou věc, docela povedla. 38%(14.5.2012)