O čjom govorjat mužčiny

О чем говорят мужчины

What Men Talk About

Komedie

Rusko, 2010, 93 min

Bavil som sa náramne.Keďže som sa aj na strednej učil ruštinu, tak som im aj čosi sem tam rozumel. A táto komédia my naozaj sadla, príjemná a konverzačná, úplne super. Len nechápem prečo sa kynológia nezaoberá kinom ale psami :))). Samozrejme to je asi pre to, lebo Kyno ke po latinsky pes. A tá naša rodná Ugorščina, jajajaj :))).(14.1.2013)

Lahůdka, lahůdka a ještě jednou lahůdka. Bohužel mi příjde, že pro osobu neseznámenou s ruskou kulturou a OPRAVDOVOU ruskou (chlapskou) mentalitou je to film lehce nepochopitelný. K filmu... celou dobu jsem vrněl blahem. Konečně mi někdo dokázal že nejsem vadnej a že stejný problémy s ženskýma mají i jiní chlapi. Celou dobu jsem jen s lehkým úsměvem na tváři souhlasně kýval.(13.8.2013)

No jo... asi jsem nepochopil. Asi jsme čekal víc humoru situačního než jen založeného na tom co vlastně říká název "O čem hovoří muži". Ono se totiž v celém filmu jen žvaní. Sem tam vtipně, sem tam prostě žvaní. V jedné chvíli se mi vybalil Kameňák. Jak Troška sebral vtipy co slyšel kde mohl a poskládal z toho film. Tady jsem měl dojem podobný. V čem u mě film získal body je cílová věková skupina. Konečně to nejsou "náciletí" ani čerstvě "cetiletí". Pochybuji, žekdokoliv pod 30 bude rozumět tomu "o čem to je". Tomu tedy odpovídají i témata celého žvanění a díky těm "aktuálním tématům" jsem vydržel celý film vnímat i se svou lehce zrezivělou ruštinou :). Za 40ka má něco do sebe :).(3.7.2014)

Ruská (v podstatě road-movie) komedie, která mě nebývale překvapila. Ano, ruský humor můžu a mám k němu blízko, ale takovou bombu jsem nečekal. Chlapi stihnou cestou do Oděsy probrat kde co, navíc zajímavě a vesele. Tolik vtipu jsem ve filmu nezažil celkem dlouho a u některých dialogů jsem se téměř válel smíchy po zemi. Svěží snímek, který si nehraje na žádný velkofilm, ale zatraceně dobře pobaví, trochu dojme a i něčemu přiučí. Jeden z důvodů proč ruská kinematografie zaslouží pozornost.(28.8.2011)

Pro mě osobně komedie roku. Jak by řekli Rusové - KLASSNO! Tak svěží dialogy na téma muži a ženy už jsem dlouho neslyšela... Myslím, že si tuto perličku pustím pokaždé, když na mě půjdou existenciální chmury... Život je krátký a krásný... Mimochodem autoři filmu si tak dobře pohráli i s mnoha jinými vychytávkami, že je to prostě šestihvězdičková záležitost se vším všudy! Kam se na Rusy hrabou naše současné komedie, občas plné trapnosti... :-)) V ruském znění: http://www.youtube.com/watch?v=Pdt3yziIWO0&feature=fvwrel Pokračování možno vidět zde: http://mov1.ru/load/o_chjom_eshhjo_govorjat_muzhchiny_2/10-1-0-6160(6.3.2012)