Nora Roberts: Polární záře (TV film)

Northern Lights

Nora Robertsová: Polárna žiara

Krimi / Drama

USA / Kanada, 2009, 95 min

• ARI50

Jednoduchý příběh v zimě kde nechyběla strašně rychlá láska mezi dvojici, příjezd do krásného prostředí přinesl vyšetřování a nečekané okamžiky ale nepředvedl nic velkolepého nebo něco co by v paměti mělo uvíznout jednou stačí.(3.11.2018)

Kvalitativně zatím nejlepší Nora Roberts, co jsem viděl. Ústřední dvojice příjemná a docela dobře zahraná. Stejně jako u ostatních Nor Roberts mám problém s velkých množstvím postav, ale tady se to dalo ještě přežít. Na celém filmu je nejlepší scéna se CGI medvědem a pejskem, jak se hádají :-) Pokud se na tento film koukám jako na televizní romantickou kriminálku, tak je to hezké a neuráží.(28.12.2014)

• flanker.27

Když se spisovatelka románů pro ženy pustí do detektivky. Tedy námět tuctový, ale při troše snahy by se z toho dalo něco vytáhnout, konec konců nemusí jít o kdovíjak promyšlenou zápletku, hlavně když jsou zajímavý postavy a dialogy. A toho se tu třeskutě nedostává, dialogy přímo hrozný, emocionální reakce postav na dění šílený a jediný vyvrcholení bylo už v základním táboře...(27.4.2015)

Herecké obsazení filmu Polární záře od spisovatelky Nory Roberts se tentokrát povedlo na jedničku. LeAnn Rimes jako sympatická pilotka v malém městečku a neuvěřitelně sexy Eddie Cibrian jako nový šerif z velkého města. Mezi dvojicí to jiskří už od začátku a když se k tomu přidá i napínavá zápletka v podobě pátrání po vrahovi jejího otce, krásná příroda a vtipné momenty, nejde se od filmu odtrhnout. Skvělý film na poklidné víkendové odpoledne, nudit se rozhodně nebudete. Hodnocení 4 z 5.(1.12.2012)

Mě to nepřišlo až tak špatný, jak napovídá hodnocení. LeAnn byla sympatická a dobře se na ní koukalo a Eddie zase slušně hrál. Scénář byl jednoduchej, ale nebyl to zase nějakej odpad bez příběhu. Neříkám, že to bylo něco extra, ale hlavně díky LeAnn se na to dalo dívat a to by se mělo ocenit. 55%(4.8.2013)