Sbal holku a vypadni

Bangkok Adrenaline

Akční / Komedie

Thajsko, 2009, 90 min

Raimund Huber

Nevím proč všichni hodnotí záporně! Pokud čekáte příběh, tak jste na špatné adrese a kouknětě se na něco jiného! Ale co se týče bojového umění a akce tak té je tu na rozdávání.. Takže pro všechny příznivce bojových sportů je to určitě dobrá podívaná byť bez špetky smysluplnosti! 4*dávám za akci, že nešlo o pouhé béčko a za nízká hodnocení!(9.5.2012)

Další martial arts akce z Thajska a jako již tradičně tu příběh radši moc rozebírat nebudu, protože i když ze začátku se to zdá jen jako blbost, tak postupem času se z toho stane fakt velká stupidita. Člověk by nevěřil , že se dá posrat i příběh o únosu jedný zazobaný dcery čtyřma idiotama, ale naštěstí ze začátku to vynahrazuje docela vtipnost, takže i když v první půlce akce moc neni, tak se to ještě dá, druhá půlka už je ale prakticky čistě akční, řežou se tam hlava nehlava, téměř furt a i když jsou hlavní hrdinové běloši, tak to teda vůbec nevadí, obzvlášt Daniel O'Neill předvádí neskutečný věci, naprosto perfektní kopy, včetně akrobatických, je neskutečně rychlej a hbitej a jako bonus přidá hustou prolejzačku skrz nějakou bránu, jestli mu dá někdo pořádnou příležitost, tak bude zanedlouho v TOP 3 bijců, možná dokonce v TOP 2. Nicméně i tak ten film za moc nestojí, ale akce hodně dobrá, pokud se bije Daniel O'Neill(26.3.2010)

Zábavné, ľahké, akčné. Príbeh nič moc, herci pekne predvádzajú bojové choreografie. Škoda, že to až veľmi hrajú. Vidieť však Adkinsov kop v podaní niekoho iného ako jeho, je vskutku zaujímavé a potešujúce. Nepriateľov bolo stále viac, opakujúci sa scenár jeden proti všetkým trochu ku koncu nudil. Snažil sa ho zachrániť posledný boj v sklade, kde prišli režisér pridával rôzne zložky oživenia. Trochu nerozumiem kamera v sklade, ktorá je zjavne odlišná ako v celom filme. Inak film do pohodky, ktorý netreba brať vážne. 3 z 5(24.10.2012)

No dobre. Po druhom pozretí zmiernim prehnanú rétoriku. Prvé pozretie bol fakt skelý zážitok, ale asi ovlivnený nejakými inými okolnosťami. Druhý krát síce ostávam pri 5*, ale budem opatrnejší. Musím uznať, že réžia, scénar aj herecké výkony sú neuveriteľne amatérske a rozpočet je symbolický. Z toho pohľadu sa ale chalanom podarilo spraviť neuveriteľný kúsok. Lebo akcia je super. Hlavne to čo predvádza Daniel O'Neil. Filmu nechýba ani vtip a niekoľko krát som doslova vybuchol smiechom. Ten absolútne neherecký, až familiárny prístup mi prišiel celkom príjemný. Proste som sa bavil od začiatku do konca. V podobnom duchu neexistuje lepší film.(29.6.2010)

Martial arts doplněný o komediální scénky,které film nesráží. Bangkok Adrenaline nakonec není vůbec špatný film jak se může podle hodnocení zdát jen asi záleží co od něj kdo bude čekat. Já nečekal nic taky jsem na film náhodou narazil v tv a jsem za to jedině rád. Oddechovka jak se sluší a patří. 75%(27.7.2014)