Reklama

Reklama

Princess Princess

(TV seriál)
  • Japonsko プリンセス・プリンセス (více)

Obsahy(1)

Rjo přestoupil do chlapecké školy, která má zvláštní systém „Hime“ (v překladu princezna). Každý pěkný, zženštile vypadající chlapec, který je vybrán, se obléká do dívčích šatů a zpříjemňuje ostatních chlapcům pobyt na škole. Rjo byl po svém příjezdu vybrán jako kandidát, ale kategoricky odmítá se převlékat za holku do té doby, než zjistí, jaké to má výhody. On a další dva „Hime“ vás provedou tímto dvanáctidílným anime. (Zíza)

(více)

Recenze (2)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Naprosto ujeté. Příjde ještě nekomu zajímavé, že hlavní postavy měly barevné vlasy? Proč? X-D Asi je důležité říct, že je sice možné si to splést s šónen-ai, ale nic takového to není. Je to prostě o tom, jak se tři kluci (s modrými, růžovými a žlutohnědými vlasy) převlékají za dívky ve škole plné kluků a nědělají to, že by najednou objevili, že se cítí býti více dívkami, prostě z toho docela dobře profitují. Nejvíce vtipné mi na celém seriálu přišlo, když jsem si představila, jak se Edward z FMA převléká za holku,a to protože jednu z našich "princezen" dabuje ten samý seijú (btw. Romi Paku). Nápad zajímavý, občas nudné, některé scény se až moc často opakovaly, archetyp kam se podíváš. Nedoporučovala bych se na to koukat najednou. Dát si to třeba po 2-3 dílech/týden. Ale někoho to může chytnout a ten někdo pojede rychlostí blesku... :-)) Slabší 3*. ()

Starletka 

všechny recenze uživatele

Docela nudný gender-bender seriál, i když sám koncept vtipný je. Animace není špatná, soundtrack neurazí, opening ujde, ending zavání shounen-ai (kéž by, hned by to bylo zajímavější). Jak píše Zíza, nedá se dívat na víc dílu najednou. 4/10 ()

Reklama

Reklama