Bandaged

Thriller / Drama / Erotický / Horor

Německo / USA / Francie, 2009, 93 min

Maria Beatty
  • HAL

I jako porno by to bylo více umělecky obohacující. Tedy vlastně zejména jako porno. 2/10(6.12.2010)

• Pitryx

Vůbec netuším, jak jsem se k takovéto srágoře dostal. Už ten střih je hrozný, zdlouhavé záběry, které nudí a pro diváka toho moc nevypoví. Pokud mělo jít o pokusný erotický film, tak…, vlastně ne. V každém žánru by tento film propadl. Je šíleně zdlouhavý pomalý svým tempem a nakonec vlastně neřekne nic. Podle mého soudu, nekoukat, zahodit DVD a jít na pivo. Na konci sice takové malinké překvapeníčko je, ale jen proto, aby se mohlo uvádět, že jde o thriller. Jenže nejde. Je to prostě krávovina.(4.1.2016)

• JFL

V kontrastu vůči předchozí pornografické tvorbě Marie Beatty je "Svázaná" velké zklamání. Zatímco její hard core filmy de facto nemají děj, spíš pouze iniciaci k dění, a cele staví na smyslné dynamice dominance a submisivity, "Svázaná" představuje pravý opak - přílišně zatížená dějem a s nedostatečně vyhrocenými konflikty postav. Film působí jako porno bez čísel. Vedle schematického děje tento dojem umocňuje digitální kamera, ploché svícení a tvrdé přízvuky o angličtinu se pokoušejících Evropanů.(30.3.2010)

• A_FISH

Díky za TIP Mrhy ...konečně vím o čem ten sex je.(31.3.2010)

• hirnlego

Lesby točí hrozné sračky. (caw angie §:¬♦ )(29.3.2010)