Sensitive Pornograph

Sensitive Pornograph

Animovaný / Erotický / Komedie / Romantický

Japonsko, 2004, 31 min

Eh, teda... čo k tomu povedať. Nie som veľmi veľkým priaznivcom tohoto odvetvia japonskej animovanej tvorby, ale Sensitive Pornograph je trochu iný. Hlavne má tvrdý oriešok (alebo aj je to hardcore). Prekvapila ma prítomnosť až dvoch príbehov, ktoré sa podarilo vtesnať do 30 minút. I keď príbehov je asi prehnané slovo. Dej je tu len na to, aby sa, a to píšem bez akéhokoľvek zjednodušovania, postavy prvýkrát stretli, prvýkrát si to rozdali a potom sa do seba zamilovali. Toť vše. Videl som necenzurovanú verziu, taká veľká explicitnosť určite poteší nejedného fanúšika Yaoi.(30.5.2013)

kdepak jsi králíčku?(23.11.2012)

• hous.enka

Komedie? Pripominalo mi to podivne asijske serialy, na ktere jsem se divala, kdyz jsem byla mala. Ocividne hentai filmy nejsou mym salkem kavy. Nevim, co tim autori chteli rict. Ze laska mezi muzi musi byt vzdy doprovazena zvlastnostmi? Jeden je promiskuitni typek, co si to rozda s kazdym, druhej je svazanej svym panem a jakmile prijde hlidac kralicka, nabidne mu svou zadnici. Jedine, co ocenuji, je hudba a zvukova stranka filmu. V malokterem filmu najdete tolik mlaskavych zvuku jako prave v Sensitive Pornograph...(14.7.2011)

K tomuhle filmu jsem nesehnala české titulky, což vlastně vůbec nevadilo, protože stačily anglické - dialogy nebyly nijak převratné. Ale pobavily, to zas ano. Hlídání domácích mazlíčků se zdá být zajímavá letní brigáda. Doporučuju - jak film, tak brigádu...(14.7.2011)

• TomX2

Vo filmovej tvorbe znesiem všetko a nemám problém s ňou experimentovať, preto mi spočiatku až tak neprekážalo, že sa pozerám na trochu tvrdší oriešok, k tomu z odvetvia, ktoré nemám veľmi v láske. Naviac, tunajšie užívateľské hodnotenia sú vcelku pozitívne (aj keď veľké percento z nich tvorí práve cieľová skupina) a nie je to dlhé, takže som pred spustením titulu nemal až tak veľké pochyby. Bohužiaľ, moja konečná skúsenosť nebola veľmi radostná, naopak som to celé pretrpel a dvakrát som sa pristihol, že si rukou zakrývam určité miesta na obrazovke. Očakával som, že tento výplod ponúkne aspoň niečo, čo zvráti moju mienku o tomto žánri, ale nakoniec sa z toho stal jeden veľký odpad. Na Sensitive Pornograph nie je dobré nič. Žiadny dobrý príbeh, žiadne dobré dialógy, žiadnu dobrú animáciu, hudbu, postavy, ani nič, čo by z tohoto výtvoru robilo pre heterosexuálneho diváka aspoň o niečo príjemnejšiu záležitosť. Ono to ale nie je nič viac, než jedno veľké explicitné porno - a to len kvôli tomuto sa tu hromadia hodnotenia s počtom troch hviezd a viac?(9.3.2019)

Jako správná yaoistka jsem se musela podívat. Možná že někdo na tohle potřebuje silnější žaludek, ale vlastně je to jen shounen ai pod peřinou (:D).(25.5.2011)

Tohle hardcore yaoi má profil na csfd? Trošku se divím, ale nu což. Vypadá to podle hodnocení, že to hodnotily samé zapálené yaoistky. Dva příběhy. V prvním je naivní chlapík s chlapíkem, který je promiskuitní a je z toho láska jako trám. V druhém studentík jde hlídat králíčka a najde nahého svázaného chlapíka, který se mu nabídne. Jeho pán ho poté propustí a hlídač a králíček se potkají ve škole. A bude z toho láska jako trám. Pardon jestli to považujete za spoiler. No, každopádně tohle bylo naprosto necenzurované, detailní, takže rozhodně nic pro citlivé dušičky a jejich očíčka. Mně se to prostě líbilo.(20.7.2012)