L.O.V.E.

(pořad)
Publicistický / Rodinný
Slovensko, 2010, 42 min

Nový magazín TV Doma chce pretriasať všetky ženské problémy, je určený najmä pre romantikou postihnuté duše. L - ako láska, O - ako osud, V - ako vzťahy a E ako emócie a k tomu traja sprievodcovia po mape našich a vašich láskach a problémoch. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Tak toto je skutočne niečo otrasné! Štúdiový magazín TV Doma, ktorý uvádzajú dve hnusné, nesympatické, hlúpe husy a jeden slizký, prihriaty ťuťko. Ich neschopnosť a neprofesionalita sú až zarážajúce. Ako sa môžu takýto ľudia vôbec dostať pred televízne kamery? Lepšie by to odmoderovali snáď aj cvičené opice. Keď som videl ako náruživo diskutujú o témach akými sú napríklad plynnatosť, návšteva sociálneho zariadenia, zápach z telesných otvorov a podobne bolo mi zle. Ani nie tak z toho o akých malicherných sprostostiach sa bavia, ale predovšetkým z nich samotných. Silvia Petoová, Mariša Čírová a Jano Hargaš sú tí najhlúpejší, najodpornejší a najneprofesionálnejší moderátori akých som kedy videl. Nenachádzam slušné slová, aby som mohol vyjadriť svoje pocity z relácie "L.O.V.E.", preto radšej ukončím tento komentár jednoznačným, jasným hodnotením: odpad! ()

Marek1991 odpad!

Máriu Čírovú mám rád ako interpretku hudby, ale toto bola silná káva aj na mňa. Veľa kecov o ničom, troška bulváru, troška snahy tváriť sa moderne a imidžovo, trocha veštenia, ale v podstate jeden veľký miž maž. Bolo to neprofesionálne, nepraktické, zbytočné, hlúpe, naivné, ale úsmevov tam bolo na všetky strany a navyše jedna z moderátoriek vás aj tak chcela podľa mňa prinútiť k tomu, že jej názor je ten správny a taký má byť aj váš. Dosť rozpačité, veľa laškovania, trápnych a hanblivých situácií, ale v podstate to vystihuje slovo drísty. ()

Loooki odpad!

Videl som iba jednu časť a aj to len zo 15 minút, ale úplne mi stačilo. Zle zohraná moderátorská trojica. Zlý magazín, celé zlé! ()

SKreyn odpad!

Juuuj, to je ale poriadny odpad, snáď to čoskoro stiahnu z vysielania a uvoľnia tak priestor pre niečo normálne. ()

moviepill odpad!

Ďaaalšiaaa zbytočnosť. Iný kabát, iný názov, rovnaké drísty na Xkrát. Ako angličtinára ma najviac vytáča tá ich vzdelanosť. Jedno pitomé slovo sa nevedia naučiť vysloviť!!! "Vitajte v našom magazíne LAU." Auuu!!! ()