L.O.V.E.

(pořad)
Publicistický / Rodinný
Slovensko, 2010, 42 min

Nový magazín TV Doma chce pretriasať všetky ženské problémy, je určený najmä pre romantikou postihnuté duše. L - ako láska, O - ako osud, V - ako vzťahy a E ako emócie a k tomu traja sprievodcovia po mape našich a vašich láskach a problémoch. (oficiální text distributora)

Loooki odpad!

Videl som iba jednu časť a aj to len zo 15 minút, ale úplne mi stačilo. Zle zohraná moderátorská trojica. Zlý magazín, celé zlé! ()

MM_Ramone odpad!

Tak toto je skutočne niečo otrasné! Štúdiový magazín TV Doma, ktorý uvádzajú dve hnusné, nesympatické, hlúpe husy a jeden slizký, prihriaty ťuťko. Ich neschopnosť a neprofesionalita sú až zarážajúce. Ako sa môžu takýto ľudia vôbec dostať pred televízne kamery? Lepšie by to odmoderovali snáď aj cvičené opice. Keď som videl ako náruživo diskutujú o témach akými sú napríklad plynnatosť, návšteva sociálneho zariadenia, zápach z telesných otvorov a podobne bolo mi zle. Ani nie tak z toho o akých malicherných sprostostiach sa bavia, ale predovšetkým z nich samotných. Silvia Petoová, Mariša Čírová a Jano Hargaš sú tí najhlúpejší, najodpornejší a najneprofesionálnejší moderátori akých som kedy videl. Nenachádzam slušné slová, aby som mohol vyjadriť svoje pocity z relácie "L.O.V.E.", preto radšej ukončím tento komentár jednoznačným, jasným hodnotením: odpad! ()

Marek1991 odpad!

Máriu Čírovú mám rád ako interpretku hudby, ale toto bola silná káva aj na mňa. Veľa kecov o ničom, troška bulváru, troška snahy tváriť sa moderne a imidžovo, trocha veštenia, ale v podstate jeden veľký miž maž. Bolo to neprofesionálne, nepraktické, zbytočné, hlúpe, naivné, ale úsmevov tam bolo na všetky strany a navyše jedna z moderátoriek vás aj tak chcela podľa mňa prinútiť k tomu, že jej názor je ten správny a taký má byť aj váš. Dosť rozpačité, veľa laškovania, trápnych a hanblivých situácií, ale v podstate to vystihuje slovo drísty. ()