Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Francouzský film Dům režiséra Manuela Poiriera je příběhem muže, který prožívá zlom ve svém životě. Miluje obě své děti, ale rozvádí se, což znamená, že je svým způsobem ztrácí. Po víkendu stráveném na venkově objeví Malo se svým přítelem dům na prodej. Malo chce dům, který nutně potřebuje renovaci, za každou cenu koupit. I když jde o iracionální, zbytečnou koupi, dům se stává jeho obsesí. Promítá si do něj všechny své ztracené touhy a sny. Film Dům je drama člověka toužícího po obyčejném štěstí a životě. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Toto 

všechny recenze uživatele

Film som pozeral na Čt 1. Dabovaný. Po česky. A nestačil som sa diviť. Kam sa podel kedysi najlepší dabing na svete??!! Tak to bolo utrpenie. Strach a hrôza. Kedže aj film stál za všetky drobné, moje sklamanie bolo pre-ve-li-ké !!! ()

Autenticita 

všechny recenze uživatele

Nenápadný film o nenápadných lidech (které zachycuje v reálných, ale přesto svým způsobem zlomových životních situacích), má neobvyklou hloubku, pokud jde o zobrazení toho, jak na lidi v dospělosti působí nezahojené rány z dětství. ()

Reklama

Richard768 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku film nepôsobil zaujímavo, no bolo treba dať mu istý čas a šancu ukázať, že aj príbeh z bežného života ľudí, nijako neprikrášlený, môže mať svoju hodnotu. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama