Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento originální filmový příběh se soustředí na pětaosmdesátiletého Victora, kterého vyhraje rodina jako první cenu v soutěži pořádané časopisem. Ovšem Victor není tím, za koho se vydává… Alice, 23 je na stáži v časopise, kterému viditelně klesá čtenost. Aby zvýšila prodej časopisu, vymyslí Alice celostátní soutěž na jejímž konci nějaká rodina adoptuje pětaosmdesátiletého Victora, který na světě nikoho nemá. Guillaume, jeho manželka Sylvie spolu se svými dětmi soutěž vyhrají a jejich cenou je stařík a peněžitá odměna. Přes Sylviinu neochotu rodina Victora přivítá ve svém domě. Děti si svého nového dědu okamžitě zamilují, Guillaumova matka s ním okatě flirtuje a Sylvie je příliš zaměstnaná svým poměrem s šéfredaktorem časopisu než aby se zajímala o to, že Victor v její domácnosti způsobil absolutní chaos. Mezitím Alice odhaluje Victorovu minulost a uvědomuje si, že patrně nevědomky pustila vlka do kurníku… (HBO Europe)

(více)

Recenze (15)

berusche 

všechny recenze uživatele

Film o jednom muži a jednoho muže. Ostatní herci jsou značně nevýrazní, ve stínu Richarda trochu stojí za starou bačkoru. První polovina snímku má docela náběh a slibuje poměrně vtipnou podívanou, ale ve druhé polovině začne klesat humorná vložka, stejně jako kvalita scénáře klesá čím dál tím hlouběji. A pak je zaplaťpánbůh konec. ()

Pierre 

všechny recenze uživatele

Victor, Victor, jen Victor. Ano, právě, že jen Victor. Možná mě ještě trochu zaujala (mě jinak úplně neznámá) pohledná  Sara Forestier, ale jinak je určitě daleko nad zbytkem jednoznačně kouzelný dědeček Victor v podání mého oblíbeného  Pierra. Dlouho dobu jsem si říkal, že takového výtečníka bych si klidně adoptoval taky (:D). Na konci se to s ním trochu zvrtlo, ale i tak je Pierre a jeho postava jednoznačně největší devízou. Jinak jsem čekal trošku něco jiného (asi jsem si měl pořádně všimnout, že Pierre je zde napsán až jako třetí v pořadí.), ale ono to taky MOHLO být něco jiného. Tohle si vyloženě říkalo o komedii pořádně postavenou na střetu kultur a bilancující Pierrovu kariéru (něco jako byl Zloduch Albert pro Serraulta.) Místo toho je to takový vztahový propletenec, místy až k nepochopení a nuceny. Ale nakonec alespoň přece jen došel k nějakému vyponitování a za to, Pierra a pár příjemných momentů s ním, i třetí hvězda. ()

Reklama

Hennes 

všechny recenze uživatele

Už to není ten potrhlý blondýn, ale starší sarkastický Victor. Jako by možná hrál Pierre chvilkami sám sebe a zavzpomínal: " jo před pár lety bych jí zbalil jako nic". Postava Victora je sympatický stárnoucí muž, který právě proto, že není tím za koho se vydává, dokáže poklidnou a usedlou rodinu obrátit vzhůru nohama. Kdyby to byl stařík, za kterého se vydává, asi by s ním babička nekouřila trávu atd. To by seděl a v křesle a zapadl do rodiny jako první a vděčná cena. Zajímavý nápad, ale asi se z toho dalo vyždímat trochu víc. Začátek byl slibný, pak to nějak vadne. Bez Pierra Richarda a Clémentine Célarié by to byl podprůměrný snímek. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Victor je film, jehož plakát jsem před pár lety viděl v pařížském kině na Champs-Élysées. A najednou bum, film už běží na HBO. Tak jsem neváhal a okamžitě se do něj pustil. Ze začátku mě tak film moc potěšil. Pierre Richard si Victora evidentně užíval a i ten nápad nebyl špatný. Ale po nějakých dvaceti minutách film začíná bejt průměrnej a pak až podprůměrnej, ale Victor si takové nějaké postavení, rozjeté ze začátku, ponechal. I když film jako takový vtipný skoro nebyl a kromě Victora tam byl vlastně každej brutálně nevýraznej a nezajímavej. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ze začátku to vypadalo na skvěle inteligentní komedii, ale postupně do toho padalo bahýnko až to ztrácelo na vůni. Postava Viktora zpočátku vypadala famózně, dluhy na krku, klídek na duši a sarkasmus na jazyku, ale postupně se postava Viktora úplně znevýrazňovala na úkor vztahů a to je hrozná škoda. Zrovna tak šlo lépe využít zaměstnání madam Sylvinky, přece jen radit tlustoprdům jak zhubnout a jejich reakce může být náramná bžunda, viz ta tlustá madam a ředkvičky, to bylo dobrý. Co se holek týče, tak já nevím francouzský holky maj vždycky takovej jemně vulgárně elegantní rajcovní šmrnc /Sophie, Alice, Bridget, Evička, atd. ), ale tady byla bohužel holčíčí partička, taková bezvýrazná. No, ale jít pod tři, to Pierrovi udělat nemůžu i když je to na hraně a především za první část filmu. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama