Pierre Richard je prostě pan herec, a i když se jeho herecký projev s věkem samozřejmě musel změnit, vůbec nic to neubírá na jeho kvalitách a zábavnosti. Spíš bych to viděl jako tragikomedii, než komedii a z námětu by šlo vytěžit i o něco víc, přesto příjemný francouzský film, který stojí za vidění.(30.6.2012)

• berusche

Film o jednom muži a jednoho muže. Ostatní herci jsou značně nevýrazní, ve stínu Richarda trochu stojí za starou bačkoru. První polovina snímku má docela náběh a slibuje poměrně vtipnou podívanou, ale ve druhé polovině začne klesat humorná vložka, stejně jako kvalita scénáře klesá čím dál tím hlouběji. A pak je zaplaťpánbůh konec.(16.1.2013)

Dějově nic blyštivého, ale je to příjemná oddechovka. Charisma Pierra je pořád úžasné a to hraje dědečky. Tak hodného (slavného) člověka neznám, z kterého ta pozitivita a sexapel přímo srší, bez něj by ten film byla taková volovinka. Nacvakané sympatickými herci to taky není, ale svoji práci odvedli slušně. Průměrná komedije díky P.R. mírný nadprůměr. Jsem šťastná, že tento komik pořád je a točí příjemné filmy.(16.7.2014)

Je obdivuhodné, že slavný Pierre Richard dokáže pobavit diváky i v pětasedmdesáti! Jeho herectví se určitě posunulo dál, než, jak jsme ho znali, ale jeho typické charakteristické komediantství se nevytratilo. Komedie křehká, v druhé půlce trochu více zamyšlená, nikoliv nudná... Typicky francouzsky natočené a napsané s podmanivou hudbou.(15.4.2012)

Začátek nesmírně slibný, vypadalo to na ojedinělou komedii s dobrým nápadem skvěle rozehranou, bohužel s přibývajícím časem to ztrácelo na síle a někam se to bezradně vytrácelo.... Velká škoda. Ale rozhodně stojí za zhlédnutí, oproti konzumní produkci je to o třídu výš, typicky francouzské, dobrá hudba. Pierre Richard ve svých pětasedmdesáti vystřihl výbornou kreaci, klobouk dolů (navíc vypadá fakt dobře).(11.5.2012)