Polícia

všechny plakáty
Slovensko, 2009, 10 min

Účinkují:

Štefan Rajtár

Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s občanmi. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Táto relácia slovenskej verejno-právnej televízie je presne taká ako slovenská polícia. Na hovno! Je to vraj magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s občanmi. Ale prosím vás, nenechajte sa vysmiať. Je to taký istý blud a prázdna fráza ako to slávne "Pomáhať a chrániť" čo týto Kaliňákovi drábi majú napísané na služobných autách. Žijeme v policajnom štáte, kde sa bežný občan pomoci a ochrany od týchto skorumpovaných zmrdov nedočká. "Polícia" - odpad! ()

Marek1991

Čo povedať? Zlé, zlé a ešte raz zlé ! Nereálna situácia v polícii, veci ako keby prešli cenzúrou aktuálnych policajných šéfov, krátke trvanie, taká zlá relácia, ktoré by mali zmiznúť, lebo veľa objektivity neprinášajú. ()

janesX odpad!

Úprimne rád by som sa dožil doby, kedy budem môcť toto hodnotenie zvýšiť ja, ale tak isto aj všetci ostatní užívatelia. Zatial táto "Polícia" len smrdí samochválou. Objektivita je teda dlhodobo zmrazená pod bodom nula, a o nejakom náznaku kritiky ani nehovoriac (to už by som chcel veľa?) . Myslím že by ľudí zaujímalo (napríklad) to, ako policajt pred rokom strieľal na auto ktoré na jeho pokyn nezastavilo, zabil pri tom chlapca sediaceho vzadu, ktorého si nevšimol kvôli tónovaným sklám. Tento obyčajný teenager často hrával cez sieť (aj s mojim synom) hru Counter Strike, ničím sa neprevinil - a zrazu ho nebolo. Zmenilo sa odvtedy niečo na prevenciu? Nedozvieme sa, pritom v tom alebo v inom aute mohol sedieť aj môj syn alebo hociaký iný syn/dcéra niekoho iného.. No a tento fúzatý moderátor, ten by vás zatvoril hoci aj za dlhé vlasy! ()