VAT (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2009, 25 min

Gregor Mareš

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• MM_Ramone

Veda A Technika - "VAT". Televízny magazín zaoberajúci sa zaujímavosťami a novinkami z oblasti vedy, vývoja technológií, robotiky, výpočtovej techniky, hardwaru, softwaru a podobne. Niektoré príspevky sú zaujímavé, niektoré ani moc nie. Ako kedy a ako pre koho. Avšak v programovej štruktúre verejnoprávnej televízie má aj takýto typ relácie svoje miesto. **(4.10.2011)

Veda a technika je zaujímavý nápad, dobrý typ relácie, nie je to síce tak dobré, že by to aj mňa netechnického človeka akosi zobralo, ale chválim. 60% určite.(29.12.2011)

Zaujímavý technologicky program no nie vzdy s vyvazenim obsahom. A taktiež nie prave najaktívnejši, často poukazuje na temy staršie niekoľko mesiacov ci dokonca rokov.(22.8.2010)

Možno som akurát natrafil na zaujímavejší diel, ale dalo sa na to nielen pozerať, ale aj počúvať a zamyslieť sa. Určite to však nie je na odreagovanie žien pri žehlení alebo varení. Ospravedlňujem sa, ani pre mužov pri žehlení a varení.(18.3.2013)

Celkom slušná relácia, dôležité je sa zaujímať a prezentovať aktuálne veci.(19.2.2013)