Halali

Hudba:

Filip Orátor

Účinkují:

Peter Himič (vypravěč)

Magazín pre priateľov prírody a poľovníctva. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Druhý program Slovenskej televízie (STV2) už dlhší čas pravidelne vysiela publicistický magazín "Halali". Je určený predovšetkým poľovníkom. Som držiteľom zbrojného preukazu, dokonca legálne vlastním krátku guľovú zbraň, ale loveckej vášni som zatiaľ ešte neprepadol. Nemám potrebu skoliť statného dvanástoraka a zavesiť si jeho parohy nad manželskú posteľ. Takže asi nedokážem ani plne oceniť takúto špecifickú reláciu. * ()

tommy187

Takto, nechápem, prečo tu dávate podpriemerné hodnotenia. Toto je program, ktorý vysiela verejnoprávna televízia a je určená poľovníkom a milovníkom prírody. Ak nechcete tak ju skrátka nepozerajte. Keď máte aspoň aký-taký "styk" s lesom (ja som vášnivý milovník hubárčenia, ale aj poľovnej zveri) tak vás tento program príjemne zabaví. Uznávam, že spracovanie nestojí za veľa a, že niektoré reportáže sú na nič, ale aj tak 50%. ()

Marek1991

Troška šialený program, z ktorého som mal ako milovník prírody, ale zároveň človek tolerujúci lovcov zmiešané pocity. Je to skrátka také o ničom, chválenkárske tým, kto skolil väčšieho jeleňa a podobne. Krátka zvesť o tom, ako sa vedie poľovníkom a priateľom prírody na Slovensku, ale reálny obraz tu nevidím. ()

kebom

Rád som si pozrel líšky a jelene v lese, ale časti o poľovníkoch (podľa mňa úchyláci behajúci po lesoch s puškami, ktorí sa musia realizovať streľbou na zver) ma nesmierne otravovali - dodnes som nepochopil, ako tým dokazujú, že majú radi prírodu. ()

whack odpad!

Správny milovník prírody sa musí vybrať do lesa postrieľať zopár zvierat. Správny milovník zvierat rád počúva ako postrelené zviera bručí a umiera. Zo všetkého najviac na zvieratách má rád to, keď ho kuchá, reže a vyvrhuje hneď pri turistickom chodníčku a vrcholom blaha je, keď si jeho hlavu zavesí doma na stenu! Každý milovník zvierat by mal mať jednu hlavu v obývačke! ()

• Podľa tvorcov relácie je hlavným poslaním Halali predstavovať prírodu laickej verejnosti. (tommy187)