One Minute Fly

Krátkometrážní / Animovaný
Německo, 2008, 4 min

Krátký příběh mouchy, která je na světě pouhou minutu. Naštěstí se jí do ruky dostane dokument, který obsahuje dlouhý seznam životních úkolů, který se pokusí splnit před svou smrtí. Zvládne to? (ČSFD)

Jara.Cimrman.jr

Jednominutová moucha má na startu do života jednu velkou výhodu - umí rychle číst. Díky tomu svižně přelouskne seznam úkolů, rozkmitá křidélka a zběsile začíná odškrtávat jednotlivé položky. Stihne však splnit všechny úkoly tak, aby jejích jedinečných 60 sekund života mělo smysl? Je to jedno, protože tohle je nářez natočený se skutečným nadhledem. ()

Dragoni

Ze života hmyzu, aneb co všechno stihne moucha, která žije pouze jednu minutu. Nápadité, originální, příjemné a zábavné. ()

Hrabka

Ólalá, tak tohle má náboj. Tuc tuc tuc. Jedna muška a její minutka života. Bzzz. Tenhle kraťas je nejsvižnějším kraťasem, co znám. Ou jé. Hastala Vista Fly! ()

juta

Ta moucha měla co dělat, aby to všechno zvládla. Je spousta věcí co bych chtěl udělat nebo zažít, doufám, že to všechno během života stihnu. I během minuty se dá udělat spousta věcí :-) ()

Niles

Čo všetko sa dá stihnúť v takom krátkom čase, keď mucha chce a má i trochu šťastia. :) Pekný krátkometrážny film s peknou myšlienkou. ()

heyda

Hezký kraťas o jedné mušce, která má nad sebou Damoklův meč v podobě jedné minuty života. Konec se může zdát jasný, ale nenechte se zmást!! Nic není nemožné :-)))) Za animaci však hvězdičku ubírám. ()

Stanislaus

Luxusní animovaný kraťas o jednominutové mouše, která se snaží za svůj šedesátisekundový život stihnout co nejvíce věcí. A že je to pořádná jízda. Jednoduché a skvěle zakončené. ()

Lucasion

Úsměvné, leč stěží dokonalé. Velmi pěkně naanimované a vcelku super nápad. Jednohubka - jak jinak? Přemýšlím, co všechno já bych stihl za 1 minutu? :-) (65 procent) ()

maseer2

zírám, kolik toho lze nacpat do čtyř (teda do jedné) minut(y).. moc příjemná a ve finále i dojemná záležitost :) ()

Ajinka126

Přesně pro mě. Veselé, roztomilé a smutné najednou. Ve 4 minutách Vám stačí připomenou rychlost a pomíjivost života a že někdy se věci udějí o Vás bez Vás ;) Rozveselilo a rozesmutnilo mě to v jednom. Rozhodně si to zopakuji! ()

Popluh

Hravý animovaný kraťas s šíleným nápadem a milou animací, který je navíc naprosto výborně vypointovaný. 75 % ()