Superagent Oso (TV seriál)

Special Agent Oso

Dobrodružný / Rodinný / Mysteriózní / Animovaný

USA, 2009, 30 min

Moc by mě zajímalo kolik je lidem kteří to hodnotí, protože můj dvouletý syn od první chvíle nechce nic než OSO, OSO OSO. Takže jen a jen za něj musím dát 5*. On je cílová skupina a je z něj naprosto hotovej. Co se týče mě osobně je to hrozná hovadina, ale na tom co si myslím já nezáleží.(23.12.2010)

• Dariuska

Tohle se nelíbí ani mému 5ti letému bratrovi, a to už je co říct...(2.10.2011)

• honajz2

To je naprosto příšerný.(18.3.2013)

Mrzí mě, že lidé, kteří hodnotí seriály pro děti tohoto typu, nepohlíží na tyto vzdělávací a naučné pohádky okem dítěte. Superagent Oso je určen pro děcka předškolního věku, popř. prvňáčky. Je poučný, veselý a nápaditý. Za svá děcka, která mají Osa ráda dávám 4* .(24.2.2011)

• Mukunda

Je to jistě milý pořad pro malé děti, který má i určitou edukativní funkci, ALE: edukativní funkce selhává, protože každé dítě věci, které se tam může dozvědět, už ví (i když kdo ví, v Americe třeba ne), celý seriál na mě působí tak, jako kdyby se z dětí snažil udělat co možná největší blbce. A to je špatně. Dětem se to může líbit, ale dětem se líbí mnoho jednoduchých stupidních věcí, to ale neznamená, že jsou ty věci dobré.(4.5.2011)