Miluji Evansovo styl hraní (i když myslím že to umí i líp). Tenhle film mě už něčím přitahoval v době natáčení. Nevím jestli to bylo mou náladou, atmosférou filmu nebo prostě náhoda ale ten film se mi líbil. Možná bych změnil režiséra protože na konci filmu máte pocit jakoby Vám něco uteklo - to bych vyčítal tomu že vše je tak nějak rozházené po své filmové délce. Mohlo to být lépe natočené a možná i lépe zahrané, ale s tím už nic nenadělám. Pro mě (s přimhouřeným okem) 4*(24.11.2011)

Na motivy skutečných událostí a skutečného feťáka. Přesto to bohužel všechno vypadá ušité horkou bezpečnostní jehlou. Na pozadí se sice něco děje, ale děj nevygraduje, tedy až do doby, kdy se v podstatě zastaví a zničehonic zazní andělské chóry spravedlnosti... ale no tááák. Čekal jsem tedy rozhodně víc než televizní epizodu, roztaženou na 100 minut. Chrisův a Bretův podíl na filmu se mi ale celkem zamlouval. Škoda, že výsledkem je tak trochu nuda. ~~~ 2,5*(2.1.2012)

Film, který by si svým příběhem zasloužil vážnější zpracování na úrovni Lincoln Lawyer s Matthewem McConaugheym. Bohužel příběh pokulhává na faktu, že hlavní hrdina právník je flákač a feťák, takže si moc sympatií od diváka nezíská. Většinou mu vše vychází díky dávce štěstí, ale jinak je spíš jen osinou v zadnici. Příběh nastoluje zajímavou myšlenku a problematiku, která by si zasloužila hlubší prozkoumání, ale v tomto zrazuje protagonisty scénář. Prý podle skutečné události... no pokud to takový člověk dotáhl až na profi právníka, tak klobouk dolů, ovšem film by si zasloužil lepšího hrdinu.(5.1.2012)

Samolibý, arogantní, namyšlený (bla,bla,atd.) feťák, jehož ego překročilo práh nadnárodních, feudálních, farmaceutických společností, které jak jinak bojujou za správnou věc. Celé to konspirační pozadí je dejme tomu zajimavé, takových podobných pseudointeljakulatných (vid. profil Genero, odstavec 14... sorry Genero) snímků jako tady daná Punctura je taky fůra. (třeba Michael Clayton) "Podle skutečné události" taky dostatečně nevzrušilo. No jako výpověď a památka Mike-a Weiss-a, který je tady zobrazen v plné své kráse? 8/10 Evans a ty jeho homo - ksichty bohužel mají své čaro. Pevně věřím, že emancipavaná část publika je pohoršená daným svérázným vystupováním p.Weiss-a, no pevně doufám, že ho jen tak hned neodsoudí a budou se snažit pochopit jeho dušičku, ehm.(9.12.2011)

Tam kde vládnu peniaze , právo stráca silu. Filmov s témou "úbohých právnikov" v boji so silnými megakorporáciami je už pomaly desiatky a desiatky , napriek celkom slušnému výkonu Evansa, nevedel ma ten film hlbšie osloviť. Marne som čakal na nejaké to "svetlo, co by malo prísť aj z najtmavšieho kúta". Ak sa chcete pozerať celý film na nadrogovaného advokáta ... kuknite si to, ja už radšej na film zabudnem.(1.10.2014)

• - Všech 7 tetování, které můžeme na Mikeovi (Chris Evans) vidět, jsou hercova autentická tetování. (Kodousek)

• - Snímek je natočen podle skutečné události, jejíž zfilmování posvětil skutečný Danziger, který byl osloven vynálezcem injekčních stříkaček, chránících zdravotnické pracovníky před infekcemi. (Patw)