poster

Vpich

 • USA

  Puncture

Drama

USA, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  // Distribútor: Millennium Ent. // Počet premietajúcich kín v USA: 5 // Otvárací Víkend USA: $29,175 // Za rok 2011 tu máme ďalšiu výbornú drámu z právnického žánru. Oproti Lincoln Lawyer je to jednoduchšie, menej dramatické, ale rovnako dobre zahrané......... 95%(27.2.2013)

 • uiu
  ***

  Film, který by si svým příběhem zasloužil vážnější zpracování na úrovni Lincoln Lawyer s Matthewem McConaugheym. Bohužel příběh pokulhává na faktu, že hlavní hrdina právník je flákač a feťák, takže si moc sympatií od diváka nezíská. Většinou mu vše vychází díky dávce štěstí, ale jinak je spíš jen osinou v zadnici. Příběh nastoluje zajímavou myšlenku a problematiku, která by si zasloužila hlubší prozkoumání, ale v tomto zrazuje protagonisty scénář. Prý podle skutečné události... no pokud to takový člověk dotáhl až na profi právníka, tak klobouk dolů, ovšem film by si zasloužil lepšího hrdinu.(5.1.2012)

 • ivishka
  ****

  Zajímavé a asi i jedinečné. Geniální právník a zároveň troska sužována limity a společenskými zásadami. Mike Weiss je jak známo podle námětu celkem složitá postava a dává to často znát. Moc se mi líbilo jak vytrval ve svém rozhodnutí až uplně do konce života a nakonec se jeho očekávání splnilo. Snažil se prosadit bezpečnostní jehlu určenou na jedno použití a sám ji zároveň používal. Velké ryby v byznysu jsou a budou vždycky sv*ně - hlavně v USA. Děkuji Chrisovi Evansovi za perfektní filmový zážitek - drogově závislí mu jdou jedna báseň.(16.11.2012)

 • FilmFan24
  ****

  Silný námět dramatu z právnického prostředí, který bohužel napsal sám život. Chris Evans si vyloženě ukradl film pro sebe a v každém záběru, kde se jako svérázný právník objeví vyloženě září. Zjištění, že počet zraněného nemocničního personálu injekční stříkačkou je tak vysoký bylo pro mě šokující. Nečinnost a neochota něco změnit těch, co tahají za nitky kvůli pěnězům je zarážející. Holt zdraví ať už chceme či ne, je největší byznys,. kde bohužel pacient je až na posledním místě.(22.11.2012)

 • laik_60
  ***

  Tam kde vládnu peniaze , právo stráca silu. Filmov s témou "úbohých právnikov" v boji so silnými megakorporáciami je už pomaly desiatky a desiatky , napriek celkom slušnému výkonu Evansa, nevedel ma ten film hlbšie osloviť. Marne som čakal na nejaké to "svetlo, co by malo prísť aj z najtmavšieho kúta". Ak sa chcete pozerať celý film na nadrogovaného advokáta ... kuknite si to, ja už radšej na film zabudnem.(1.10.2014)

 • - Snímek je natočen podle skutečné události, jejíž zfilmování posvětil skutečný Danziger, který byl osloven vynálezcem injekčních stříkaček, chránících zdravotnické pracovníky před infekcemi. (Patw)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace