Miluji Evansovo styl hraní (i když myslím že to umí i líp). Tenhle film mě už něčím přitahoval v době natáčení. Nevím jestli to bylo mou náladou, atmosférou filmu nebo prostě náhoda ale ten film se mi líbil. Možná bych změnil režiséra protože na konci filmu máte pocit jakoby Vám něco uteklo - to bych vyčítal tomu že vše je tak nějak rozházené po své filmové délce. Mohlo to být lépe natočené a možná i lépe zahrané, ale s tím už nic nenadělám. Pro mě (s přimhouřeným okem) 4*(24.11.2011)

Tak kvůli těmto námětům a příběhu podle pravdy se vyplatí točit filmy,aby se k lidem dostali a otevřeli jim v lecčems oči a donutili je to k zamyšlení.Pokud máte rádi stejně jako já tyto typy filmu kde jako bonus vám bude solidní herecký projev Chrise Evanse tak vřele doporučuji.Za mě 90 % a pět hvězd.(16.12.2014)

// Distribútor: Millennium Ent. // Počet premietajúcich kín v USA: 5 // Otvárací Víkend USA: $29,175 // Za rok 2011 tu máme ďalšiu výbornú drámu z právnického žánru. Oproti Lincoln Lawyer je to jednoduchšie, menej dramatické, ale rovnako dobre zahrané......... 95%(27.2.2013)

Zajímavé a asi i jedinečné. Geniální právník a zároveň troska sužována limity a společenskými zásadami. Mike Weiss je jak známo podle námětu celkem složitá postava a dává to často znát. Moc se mi líbilo jak vytrval ve svém rozhodnutí až uplně do konce života a nakonec se jeho očekávání splnilo. Snažil se prosadit bezpečnostní jehlu určenou na jedno použití a sám ji zároveň používal. Velké ryby v byznysu jsou a budou vždycky sv*ně - hlavně v USA. Děkuji Chrisovi Evansovi za perfektní filmový zážitek - drogově závislí mu jdou jedna báseň.(16.11.2012)

Solidní snímek se zajímavým tématem, který nejvíc ztrácí na slabé režii a faktu, že se v ději poněkud málo "tlačí na pilu", ale naopak velice získává na Chrisi Evansovi, který ukazuje, že když má prostor a vhodnou roli, tak zvládne i komplikovanější charaktery. Myslím, že zdejších 70% je naprosto výstižných.(30.4.2012)

• - Snímek je natočen podle skutečné události, jejíž zfilmování posvětil skutečný Danziger, který byl osloven vynálezcem injekčních stříkaček, chránících zdravotnické pracovníky před infekcemi. (Patw)