poster

Vpich

 • USA

  Puncture

Drama

USA, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ****

  Silný námět dramatu z právnického prostředí, který bohužel napsal sám život. Chris Evans si vyloženě ukradl film pro sebe a v každém záběru, kde se jako svérázný právník objeví vyloženě září. Zjištění, že počet zraněného nemocničního personálu injekční stříkačkou je tak vysoký bylo pro mě šokující. Nečinnost a neochota něco změnit těch, co tahají za nitky kvůli pěnězům je zarážející. Holt zdraví ať už chceme či ne, je největší byznys,. kde bohužel pacient je až na posledním místě.(22.11.2012)

 • emma53
  ****

  Rozhodně bych Puncture nesrovnávala s Lincoln Lawyer, kde si mohli s námětem trochu pohrát, ale tady šlo o skutečnou událost a ta se nedá tolik přizpůsobit diváckému vkusu. A to se mně na něm právě líbilo, že to bylo chvílemi i utahanější mu naopak přidalo na uvěřitelnosti a možná ještě ta skutečnost, že sám Paul Danziger spolupracoval na celém projektu. Mike Weisse nám předložili takového, jaký skutečně byl, drogově závislého, se svými vnitřními démony, plného rozporů a Chris Ewans je Pan herec, který ho zahrál naprosto skvěle. Fakta, která nutí k přemýšlení i po několika letech. A že je za vším velmoc Money, to ví dnes už všichni. Závěr byl famózní a Mike Weiss měl tu odvahu, jak sám říká, prohrát pro to, co je správné. Jó, kdyby tak věděl...........(28.8.2014)

 • Radiq
  ***

  Zajimavy téma podpořeny feťáckým právníkem, nadnárodníma společnostma a jejich hnusnejma praktikama. Každej to ví, ale stejně se s tím nic nedělá - to je přístup, jakej je dnes ve světě standardní. Chris Evans tady ale každopádně válí a role mu sedne jak vyšitá jehlou na tělo (v jeho případě vytetovaná jednorázovou jehlou plnou heráku). Taky je dobry, že to je podle skutečné události, akorát nevim, jak je možny, že je v zajímavostech napsany, že zfilmování posvětili oba právníci, když ten jeden chcípl. Asi to není až tak uplně přesně podle skutečné události...(23.7.2013)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Millennium Ent. // Počet premietajúcich kín v USA: 5 // Otvárací Víkend USA: $29,175 // Za rok 2011 tu máme ďalšiu výbornú drámu z právnického žánru. Oproti Lincoln Lawyer je to jednoduchšie, menej dramatické, ale rovnako dobre zahrané......... 95%(27.2.2013)

 • bourec
  ***

  Jak tady někdo napsal,je to spíš tv snímek.Na rozdíl od v poslední době natočenejch soudních filmech to nemá koule.Vůbec tam nedochází k emocionálním střetům mezi oběma stranama,takže to uspává,uspává,uspává.....Navíc hlavní hrdina byl feťák,a to mě docela sere,nesnášim tenhle lidskej odpad.Když se chci uzemnit,dám si pivo a rum,a to je vodvaz.A hlavně to mám pod kontrolou,doufám.Film mě moc nebral,jen průměrná povídka podle skutečnejch událostí.50%.(8.1.2013)

 • - Snímek je natočen podle skutečné události, jejíž zfilmování posvětil skutečný Danziger, který byl osloven vynálezcem injekčních stříkaček, chránících zdravotnické pracovníky před infekcemi. (Patw)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace