Dirty Girl

Drama / Komedie

USA, 2010, 89 min

• dr.horrible

Kecy,kecy,kecy.Akonáhle ubehne prvá polovica filmu,zmení sa celkom sympatická indie komédia na stupídnu televíznu melodrámu a s ubiehajúcimi minútami sa doslova utopí vo vlastných falošných slzách.Vážne; Záverečná dvadsaťminútovka je nudná,klišoidná a patetická a v každej jednej scéne ktorú obsahuje niekto plače.Priateľstvo (resp. puto) medzi ústrednou dvojicou som nechápal,nedostal som totiž jedinú indíciu prečo a ako a keby aj,neveril by som tomu.Juno je sexy a milujem ju,ale mala by zmeniť agenta a ten tlstý;prosííím,nech už sa nikdy v žiadnom filme neobjaví.Nevie hrať a navyše má charizmu záchodovej dosky.Ak chcete niečo podobné,pozrite si Slums of Beverly Hills.Pritom aspoň v závere nebudete mať žalúdočné problémy(14.12.2012)

Trailer dost navnadil, ale bohužel do něj nacpali ty nejlepší a nejzábavnější scény, takže ve filmu pak nebylo už na co koukat. Celé to na první pohled navíc působí jako další přihlouplá high school komedie, ale vylouplo se z toho spíše drama. Což není vůbec na škodu, protože "tatínkovské" téma mě baví. Ale tohle prostě moc nebavilo. Přesto bych neřekla, že se tu jedná o klasickou klišoidní záležitost, originální je určitě atmosféra osmdesátých let, přátelství dvou hlavních hrdinů (i když ten tlusťoch byl nesnesitelný) a to, že se vlastně v celém "Dirty Girl" nevyskytuje středoškolská láska, tak typická pro tyhle druhy filmů. A Juno Temple překvapila, název filmu je dost zavádějící, ale nakonec její postava není zase taková blbka. Celkový dojem je ale spíše neutrální. Jako jednorázovka ano, ale vracet se k tomu už nikdy nehodlám :)(24.9.2012)

• Marqta

Kdybych byla o pár let mladší, asi bych tenhle film ocenila mnohem víc. Juno byla skvělá, ale taky je pravda, že bez ní by byl tenhle film vážně nuda i když příběh nebyl zase tak špatný, místy jsem se i dobře bavila. Všechno ale působilo tak trochu natahovaně a povrchně. Od všeho trošku a nic nebylo pořádně rozvedené, což je celkem škoda. Znova to vidět nemusím. Lehce slabší dvě hvězdičky.(10.6.2013)

Nenásilně estrogenovej film, kde se všechno točí kolem ženskejch a teplýho tlouštíka. Nečekal bych, že zrovna já to řeknu, ale je to mnohem lepší než se zdá. Inteligentní scénář (hlavní důvod proč všichni sledujeme nezávislý filmy) je zfilmován tak decentně jak jen to jde, což příběhu přesně sedí. Navíc Juno Temple je drzá puberťačka a školní coura, ale ne taková otravná kterou má člověk chuť proliskat. Naopak je přesně taková jaká má být. Dokonce ani její tlustej kámoš není jen komická figurka a sidekick. Jsou to prostě lidi. Jak říkám, líbilo se mi to mnohem víc než bych čekal. 70%(23.1.2012)

Milujem staré americké filmy ako napríklad tento. Film o dievčati, ktoré sa vyspalo s každým, arogantná na každého, kvoli tomu, že nepoznala svojho otca a nemala autoritu. Riaditeľ školy ju pošle do triedy retardov aby ju potrestal. Majú projekt na ktorom začali pracovať s jedným tučným gayom, ktorý jej pomôže dostať sa za svojim pravým otcom. Ukradne svojmu otcovi ktorý ho bil auto, a neohliada sa na následky. Cestou zaujímavých dobrodružstiev sa dostane až k otcovi a zistí, že žije úplne iný život a má dcéru. Sklamaná sa vráti a zmení svoj život. Celkovo bol film dobrý, super stará hudba, herecké výkony na jednotku Juno Temple a Milla Jovovich sexi a výborne zahraté roly postáv. Príjemný film na poobedie. 72%(26.7.2013)