• KajusaK
  ***

  Spoiler!!! Alespon že Johnny to prkno taky někdy vyhrál :D)(24.9.2014)

 • Paity
  *

  A znovu a opět Britney Spears. Skoro si člověk připadá, jako kdyby ona zajistila obchodníkům se vším možným, kteří prodávají hlavně náctiletým dvojnásobné tržby. Nebo nevím proč jí tam organizátoři pořád strkají. A malinkatá Ashley Olsen vedle vizáblého SnoopDoga, to je taky pokoukáníčko.(14.5.2012)

 • - Teen Choice Awards je velmi podobné dalším americkým oceněním – Nickelodeon Kid's Choice Awards a People's Choice Awards. Obě ocenění s Teen Choice Awards souvisí. Kid's Choice Awards jsou předávány v Americe již od roku 1988, ocenění však předávají děti. V People's Choice Awards, které jsou předávány od 1975, předávají ceny lidé bez věkového omezení. (Paity)

 • - Formát show se od roku 1999 nijak nemění. Velkou změnou prošlo jen hlasování. Hlasování lístky byly dříve tištěny do časopisů s teenagerovskou tématikou. Později se hlasovalo na webovém portálu Fox.com. Od roku 2008 byly založeny oficiální webové stránky teenchoiceawards.com, kde mají lidé možnost hlasovat pomocí hlasovací formulářů. O rok později byl založen ještě Twitter účet „teenchoicegirl," který informuje diváky a fanoušky o novinkách a pomluvách cen. (Paity)