Rande není romantika (TV seriál)

Romantically Challenged

Komedie

USA, 2010, 6x21 min

Jak je Alyssa Milano roztomilá, Kelly Stables úchvatná nebo Josh Lawson ve své variaci na Chandlera Binga vtipný, tak je celé Romantically Challenged neoriginální. Ne snad, že bych se nezasmál, na to je herecký komediální timing příliš přesný, ale vztahových sitcomů z přátelsko-sourozeneckých skupin už očividně vzniklo hodně, o čemž svědčí i brzké zrušení. Ani bez něj bychom se asi nedočkali nových Přátel, ale nějakou dlouhodobější linii to zkrátka chtělo.(9.3.2011)

Dost mě mrzí, že to skončili tak brzo :-( . Alyssa Milano a Kelly Stables jsou nejen roztomilé a úchvatné ale taky skvělé herečky. Pro mě odpočinkové a skvělé pokoukání :-).(19.7.2011)

• Kity162

Bohužel jsem se vydržela dívat jen kvůli Alysse Milano, protože je prostě nádherná. Ale jinak to celý nestojí za nic. Ani si nepamatuji, že bych se zasmála.(3.1.2012)

Pouhých šest dílů…..byl to předem daný záměr, stál za tím nezájem ze strany diváků…..netuším, ale za mě bych ještě pár dílů skousl. Je na první pohled daný, že si Alyssa Milano, co si týče přehrávání, může podat ruku s mladou Miley Cyrus alias Hannah Montanou, že Kyle Kyle Bornheimer kopíruje postavu Chandlera z legendárních Přátel, že James Burrows je za svou letitou kariéru podepsaný pod mnohem povedenějšími kousky, že schéma skupinky charakterově rozdílných přátel, je již značně provařené a kdo chce prorazit musí vytáhnout z klobouku něco navíc, ale Rebecca, Shawn, Lisa a Perry by si ještě pár minut zasloužili…….třeba by se čapli.(4.2.2013)

Poněkud zvláštní sitcom neboť to má jen 6 dílů což je hodně nezvyklé. Ale je asi vidět, že to mělo velký úspěch.(18.1.2013)