Fly Girls

Pornografický

USA, 2010, 186 min

Robby D.

Robby D.

Fly Girls inc. blowjobs, deep-throat, anal, threesome, foursome, big tits, lesbian, Evan Stone & pornstars. Zkrátka vše, na což jsou návštěvníci xvideos nebo redtube zvyklí. Úctyhodná délka tří hodin je kvůli dlouhým "akcím". Příběh je samozřejmě prostý a v pornu nepříliš potřebný. Vzhledem k tomu, že už jsem viděl kvalitou lepší, uděluji * * *...(29.5.2012)

• korbitch22

Typická žánrová rutina, kde se občas mezi blonďatou silikonovou figurínou objeví nějaké to žehlící prkno.Nebýt Jenny Haze je to jen další tuctový péčko,bez artu i vášně pro masy. Nuda a žádná vášeň. 30%(15.8.2012)

Když už není zrovna do čeho "píchnout", tak se hodí si koupit letenku a podívat se třeba,.. já nevím no nebudu se držet stereotypu a napíšu Skotsko. Zaletět si tam a podívat se na kozy, různé vyvýšeniny a no prostě přírodu , která tam je nádherná (v jistých případech je lehce obohacena nějakým tím silikonem ale co už, mě to nevadí. Co je v hoře to je v hoře). A pokud budu mít štěstí vychytám skvělý personál a to například: orálně zdatné Stevardky, Co-pilota tvrdého jako kámen, a nebo ještě v letišti ppppppana vrchního kontroloooora s jeho osobní asistentkou. Inu let to byl nádherný ale na cestu po moři to nemá. 75%(24.3.2013)

Začína to ako slušná komédia pripomínajúca Pripútajte sa Prosím ( pobavil ma hlavne chlapík so samopalom ktorý pokojne prešiel kontrolou ) a Pornokomik Evan Stone ako dementný "pilot" je zábavný. Potom začnú mať navrch erotické scény ( aké prekvapko v porne ), ktoré sú viac-menej veľmi priemernej kvality čo je škoda vzhľadom na exkluzívne ženské obsadenie. Na Pirátov XXX sa to rozhodne nechytá.(28.3.2011)

Videné v ruštine :D. Evan je proste joke killer a Sashu skrátka milujem. Okrem zopár dobrých fórkov sa jedná o priemerné péčko, ktoré svojou nápaditosťou v žiadnom prípade nepredbehne The Pirates a nie je tu žiadna výrazná scéna ako bola napríklad tá záverečná v The Teachers. Od Digital Playground skrátka čakám už vyššiu ligu a tu sa mi jej akosi nedostalo.(15.7.2011)