Reklama

Reklama

Last Roll of the Dice, The

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
Austrálie, 2010, 2 min

Režie:

Matthew Chuang

Kamera:

Matthew Chuang

Hrají:

Bel Deliá

Obsahy(1)

Snímek o tom, díky čemu by děvče mohlo uspět a sehnat muže svých snů. (zdeny99)

Recenze (18)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

O čem jsou seznamky? Že lidé píší otřepané fráze a doufají, že najdou svůj ideál (který ideálem není, jen to vypadá na papíře dobře a sami inzerenti lžou jak tiskne:)). Tahle dívčina to bere z počátku za tradiční konec, ale vypointováno je to skvěle. Však jaká žena je ideální? Ta s pochopením pro lásku k pivu? Pro mě osobně ne, ale musí pivaři ocení :) PS: ta slečna má úžasnou mimiku:) ()

Dexter1 

všechny recenze uživatele

Zhruba minútu a pol sa snaží hlavná predstaviteľka pripraviť pôdu pre skutočne zničujúci záver, ktorý vám roztrhne bránicu. Avšak keď už dôjde k tomu záveru tak sa len plesknete po čele a poviete si: Toto má byť humor? ()

Kwaichi odpad!

všechny recenze uživatele

Tak reklamu na pivovar si viem predstaviť aj lepšiu lol... viem, nebola to reklama, ale uznajte, už tam na konci chýbal len názov pivovaru a od dnešných reklám by to ďaleko nemalo. ()

spitr 

všechny recenze uživatele

Borka by si zasloužila vypolštářovanou cimru za pěknou nudu, no ale popřejme ji hodně štěstí. Poslední věta to prostě nezachrání, tolko ke 2 minutám ztraceného času. ()

DaUr 

všechny recenze uživatele

Dvě minuty dlouhé čekání na pointu, která má úroveň velice suchého vtipu. A to v tom horším slova smyslu... ()

thorewi 

všechny recenze uživatele

Tato rádoby vtipná (nebo snad dojemná ???) scénka se stala finalistou Tropfestu? To asi hodně vypovídá o kvalitě celého festivalu. Neoriginální, nudné, bez nápadu, příliš krátké (ale ještě že tak). Někoho možná mohla pobavit poslední věta, ale to už bych si raději poslechl pár trapných hospodských vtipů - určitě bych se pobavil víc. Navíc se na ten xicht opravdu nedá dívat. ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Nuda, nuda, nic...akorát ta závěrečná věta trošku pobaví. Prostě jako by si někdo sedl před webku a odříkával nezajímavý vtip... ()

MDesign 

všechny recenze uživatele

The Last Roll of the Dice je, aj napriek hodnoteniam, podľa môjho názoru veľmi dobrý kraťas. Mimika tváre Bel Deliá a aj jej hranie ako také určite zaujmú diváka a udržia ho v očakávaní až po samotný úsmevný záver filmu. ()

Reklama

Reklama