poster

Poslední slib (TV film) (neoficiální název)

 • japonský

  Saigo no jakusoku

 • japonský

  最後の約束

 • japonský

  Saigo no yakusoku

 • anglický

  Last Promise

  (neoficiální název)

Drama

Japonsko, 2010, 130 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Zíza
  ****

  Celý film jsem čekala na tu chvíli, kdy začnou kluci zpívat... bohužel, nezačali a to bylo jediné zklamání u tohoto filmu :-D Jinak to byla pohoda, typicky japonská, se zajímavým příběhem, Arashi jako hlavními aktéry a konce, u kterého nejedno oko nezůstane suché; ne, kecám. ^^ Odpočinkový film, na který se nevyplatí koukat sám, protože minimálně ve dvou se (to lépe táhne^^) u něj více pobavíte. Proto je mé hodnocení takové, jaké je. Sajonara.(12.11.2010)

 • Natascha
  ***

  Z na TV poměry slibně rozjetého thrilleru o násilném obsazení budovy společnosti produkující alternativní paliva se bohužel ke konci stalo překombinované dojákovité drama (navíc s kupou logických kiksů). Takovýto přechod mi u Japonců vadí málokdy, tady je však hodně násilný a dělí tak celý film na 2 nesourodé části. Důvodem vzniku tohoto TV filmu bylo určitě ukázat členy japonského boybandu Arashi (všichni členové hrají hlavní role) v co nejlepším světle, což se filmu celkem daří. Bohužel zatímco v první polovině v nich lze bez problému vidět postavy, které hrají, po přechodu jsou to ale prostě členové Arashi a já už nebyla schopná je s jejich postavami svázat. Pro fanynky povinný materiál, ostatní si však mohou Poslední slib (jak by se dal název přeložit) klidně nechat ujít.(21.6.2010)

 • loveless
  ***

  Teroristi obsadí sídlo velké společnosti a požadují výkupné, uvnitř je více než dvěstě rukojmích, včetně pěti mladíků, kteří se tam toho dne dostali víceméně náhodou. Jak se postaví k nastalé situaci - stanou se hrdiny nebo se zachovají zaběle, přežijí nebo se jim stane něco nepěkného? Pět mladíků hrají členové oblíbené skupiny Arashi, což už samo o sobě v určitém smyslu odhaluje jak se bude film vyvíjet. Pokud nejstejejich fanoušky, nedělám si iluze, že budete z tohohle filmu nadšeni, v tom případě nedoporučuji. Pro fanoušky je to samozřejmě nutné vidět, a to i přestože to není žádná super kvalitka. V některých chvílích jsem se musela smát a taky je dost brzy poznat, že tam prostě něco nesedí. No, ale podívejte se, že ano, chlapcům to tam sluší.(1.6.2015)

 • Lex.San
  ****

  Je zajímavé, na co člověk narazí při uklízení počítače. Já jsem narazil mimo jiné na tenhle film, který jsem si před nedávnem opatřil, ale nějako jsem na něj pozapomněl. A jak jsem zjistil, byla to škoda, protože se jedná o zajímavý film, který se celou dobu tváří tak, že jeho konec takový prostě nečekáte. Doporučuji se na něj kouknout, protože se jedná o oddychovou záležitost (opravdu!) a já jsem si jeho sledování docela užil - 4* (8/10)(13.1.2020)