Reklama

Reklama

Trojí hranice

  • USA Triple Frontier
Trailer 1

Pět bývalých členů speciálních jednotek se společně pokusí okrást narkobarona, spustí tím ale řetězec nečekaných důsledků a jejich vztahy budou podrobeny zkoušce. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (387)

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Pětice bývalých vojáků se vydává do jihoamerické džungle, aby tu ukradly desítky milionů dolarů drogovému králi. Dostat se s penězi do bezpečí ale bude mnohem těžší, než si mysleli. Triple Frontier se možná tváří jako akční film, ale i když v něm akce je (a povedená), tvůrci mnohem víc spoléhají na atmosféru, atraktivní hrdiny a realističtější přístup. Místo filmu plného přestřelek a honiček jsme nakonec dostali pomalu vyprávěné drsné drama, které se ale umí dostat pod kůži a nakonec je možná zajímavější, než kdyby se v něm každých deset minut střílelo. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónov║ Od takého obsadenia by človek čakal inú tendenciu ale dobre, nakoniec to vystačilo na priemer aj pri tej plochosti postáv. Príbeh v konečnom výsledku príde troška udretý, až nezmyselne podaný. Aspoň že druhá polovica filmu dobre odsýpa. /60%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Netflix dal do kupy solidní partu hollywoodských maníků a připravil s nimi neméně solidní akčňák v duchu legendárních Tří králů s Georgem Clooneyem. Akce je slušná, scénář z borců udělal trošku pitomce, ale aby se něco dělo, tak to vlastně nemohlo dopadnout jinak. Jen mi tam chybělo, jako u každého akčňáku poslední doby, trošku víc hlášek, u kterých bych si řekl, že si ten status borců zaslouží právem. No, tak třeba příště. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Solidní akčňák, který se dostatečně věnuje i postavám (paradoxně zrovna chování Affleckova borce mi ale v druhé polovině přišlo neopodstatněne chladné, buď špatně zrežírované, nebo zmrvené vystřižením nějakých scén). Jinak skvělé herecké seskupení, od začátku z filmu sálá potenciál slušné žánrovky, který film uspokojivě naplní. Neokoukané nápady, lokační výpravnost a atraktivní insiderský vhled, jak můžou být někdy podobné žóldnéřské akce koncipované. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (15)

  • V čase 1:31:35, kdy tým pálí peníze, aby se zahřáli, je vidět, jak Benny drží hořící balíčky peněz. Jeden je napůl spálený a druhý hoří, ale je vidět, jak bankovka je pouze na vrchu balíčku a uvnitř jsou bílé papíry nebo něco bílého hořlavého. (Ace.A.T.L.)
  • Někteří herci byli trénování skutečnými Navy SEALs, aby se dosáhlo co největší autentičnosti. (NiWi)
  • Ve dvou scénách (přestřelka ve skalách a přestřelka při honičce v autech) je ukázáno, že hlavní aktéři používají jakousi optiku se záměrným bodem. Všichni ale mají na zbraních osazené kolimátory typu Eotech a kolimátory nepřibližují, pouze mají laserový záměrný bod (který je vidět i ve filmu). Tudíž obě scény jsou špatně, protože při pohledu přes kolimátor, mají cíl přiblížený, pro lepší zaměření. (Ace.A.T.L.)

Související novinky

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se…

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v…

Kdo navštíví Triple Frontier?

Kdo navštíví Triple Frontier?

20.03.2018

Jen málokterý projekt se v posledních letech rozpadl víckrát než Triple Frontier. V akčním thrilleru od Kathryn Bigelow (Smrt čeká všude) si původně měli zahrát Tom Hanks, Will Smith a Johnny Depp. Z…

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

06.01.2017

Akční thriller Triple Frontier se dere na velké plátno už řadu let. Původně ho chystala Kathryn Bigelow, teď se ale drogových gangů, které operují na hranici mezi Paraguayí, Argentinou a Brazílií,…

Reklama

Reklama