Reklama

Reklama

Dcera nejlepšího kamaráda

  • USA The Oranges (více)
Trailer 2

Manželé Ostroffovi a Wallingovi jsou nejlepší přátelé a sousedé z ulice Orange Drive na předměstí New Jersey. Jejich pohodový život se ale obrátí vzhůru nohama ve chvíli, když se po pěti letech vrací na Den díkůvzdání domů marnotratná dcera Nina Ostroff poté, co se rozešla se svým snoubencem Ethanem. Obě rodiny by byly štěstím bez sebe, kdyby se Nina dala dohromady s úspěšným synem, Tobym Wallingem. Jenže Nina se zakouká do jeho otce a nejlepšího kamaráda rodičů, Davida. Když už není možné dále tajit jejich vzájemné jiskření, propukne samozřejmě pozdvižení. Nejhůře tuto situaci nese Vanessa Walling, Ninina nejlepší kamarádka z dětství. Následky aféry se postupně podepíšou na všech členech obou rodin, ovšem nečekaně legračním způsobem. Všichni jsou nakonec nuceni přehodnotit, co pro ně znamená být šťastný a jak někdy to, co vypadá jako katastrofa, se může ukázat jako něco, co potřebujeme ze všeho nejvíc. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (124)

Djoker 

všechny recenze uživatele

Epizodní zápletka ze seriálu Dr. House roztažená na celovečerní stopáž. Fanoušci sarkastického doktora si určitě dobře pamatují, když kolem něho kroužila mladičká Meester. Proto mě zaráží, že jsem první, kdo to tady zmiňuje. V seriálu to do konce nedotáhli. Tady byl Laurie za znuděného tatíka od rodiny a stejně bodoval. Základním stavebním kamenem filmu je jiskření mezi Lauriem a Meester, které je znovu neskutečně přirozené. Životní dilema, zda zvolit konvence nebo štěstí, je zde jenom kořením, ale společně s vánoční atmosférou tvoří příjemný snímek, který chvíli baví, chvíli je vážný, ale ani v jednom případě netlačí zbytečně na pilu a působí tak velmi realisticky. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Vyprcat o čtvrt století mladší kikinu je nepochybně sen každého padesátníka. Vyprcat však o čtvrt století mladší kikinu, která je dcerou nejlepšího kámoše, to už je něco, co by si měl každý padesátník dvakrát rozmyslet a raději vrátit tu viagru zpět do lékárny. Mohlo by pak vzniknout roztomilé, společenské fopa a docela hutný materiál pro kulantní film. To by se toho ovšem musel chytit nějaký inventivní scénárista a ne nevyžvaněný trotl, co má pravděpodobně na svědomí třeba i tuhle úděsnou sračku a zpotvořit to na nudnou, trapnou a tupě ukecanou homodramakomedii pro otylé jedince s diskutabilním pohlavím. A House to vzal asi jen proto, aby si ještě aspoň na chvíli mohl zafranckovat s nějakou pětadvacítkou. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Julian Farino se trhnul a po řadě seriálů to zkusil s celovečerním filmem a vybral si jednoho z herců, který k The Oranges přitáhl zřejmě hodně diváků. Jistě, že se jedná o Hugha Laurieho u kterého jsem si konečně vychutnala normální chůzi a ani jsem se nedivila Nině, protože je to opravdu šmrncovní chlap. Situace, která je dnes normálně zcela běžná a málokoho dnes překvapí, tak tady v těch dvou spřátelených rodinách nabyla zcela jiných rozměrů. Celou tu událost sledujeme očima Vanessy Wallingové, kamarádky Niny, kterou bych možná několikrát propleskla, ale stejně by to asi nepomohlo. Osobně se mně Leighton Meester víc líbila ve filmu Síla country, ale tady hrála svou Ninu taky moc dobře. Jinak jsem kromě Hugha byla nadšená z Allison Janney, která hrála matku Niny, protože její dohazovačské úsměvy byly v jednu chvíli nepřekonatelné. Byla to taková příjemná podívaná s trochu hořkou příchutí. Kdyby šlo dát tři a půl, tak bych to dnes uplatnila. 75% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Atmosféra u tohodle filmu vypadala asi nějak takhle. S přítelkyní jsme si film pustili. Já zakřičel, jééé Hauz, přítelkyně zakřičela jééé Blér Waldurfová nebo jak se to píše no a pak jsme usnuli. Tenhle film nedokázal po ani půl hodině nijak zaujmout. Člověk má radost z těch herců, ale příběh je prostě uplně největší nuda, jakou jsem dlouhou dobu neviděl. No jo no. Tak zase příště. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Manželka každého padesátníka by měla přimhouřit očičko, když jeho staré, vrásčité a nepříliš voňavé přirození zatouží po pobytu v čemsi mladém, pevném a vyvoněném. Dokonce by měla pocítit hrdost, že o tu její nulu je takový zájem, ale nežijeme v ideálním světě. Já samozřejmě Davidovi rozumím, že podlehl svodům mladého masíčka, ale zničit si tím vztah s nejlepším kamarádem je prostě debilita. David navíc zapomněl na holzmannovskou logiku, tedy, že bude mít v šedesáti na krku třicetiletou bábu a vrhnul se do dobrodružství, při kterém by i remíza byla velkým vítězstvím. Na mne to tedy bylo moc ze života a nepříliš zábavné, ale jisté nemravné poučení do druhé poloviny života jsem v tom našel. ()

Galerie (101)

Zajímavosti (5)

  • Hoci sa dej filmu odohráva v New Jersey, tak jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte New York. (MikaelSVK)
  • V scéne, keď si pripijú David (Hugh Laurie) a Terry (Oliver Platt) s malými fľašami ruskej vodky, David zatvorí svoju fľašu, no v nasledujúcom zábere drží uzáver v ruke a zatvára fľašu znova. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama