poster

Mudazumo naki kaikaku: The Legend of Koizumi

 • Japonsko

  ムダヅモ無き改革 -THE LEGEND OF KOIZUMI-

Animovaný / Komedie / Sportovní

Japonsko, 2010, 27 min

 • JFL
  *****

  Bývalý japonský premiér Džuničiró Koizumi jako superman, který hraním mahjongu zachraňuje svět. Ryzí genialita.(1.1.2011)

 • Roby
  *****

  Pocta japonskému expremiérovi Džuničiró Koizumimu, který neohroženě zachranuje japonsku a vůbec celý svět před zlotřylími Severokorejci a čínani pomocí hry mahjong. Slušná ujetá komedie 81%.(17.5.2013)

 • Subjektiv
  ***

  Expremiér Džúničiró Koizumi se nezalekne mahjongu severokorejského, čínského ani vatikánského. Zahraniční politika je hazard a dělati si z ní srandu též. Spálit se může i jeden z nejznámějších "parodistů" Tsutomu Mizushima. Přehánění sportovních mahjong či go anime se vyhání na nejvyšší stupeň, dojde i na jiné žánry, občas nějaká ta reálie najde svou cestu do dění (obrazce ze severokorejských obdob spartakiády, ochranná ruka Číny nad KLDR, masakr na Tien an Men, Maova politka...) a stejně to zůstává blbinou, jen chvíli sympatickou. Slabé ***.(6.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace