Rukojmí

Rukojemníci

Thriller / Akční

USA, 2010, 85 min

• oveckaoa

Hodnocení změněno na odpad strašný film. Skupina lidí přepadne dům doktora kde po něm chtějí aby jim zachránil život jedné ženy z party po když jim řekne ať zavolají záchranku tak ji zavolají. Než příjde osttaní utečou aby je nechytli po x minutách se vrací jelikož tam ztratily diamanty a peklo začíná. Herecké výkony škoda komentovat (babka se chová jak nějká piča které by v reálu ustřelily hlavu jako první a ostatní je ještě horší).Vrchol stupidity nasazuje syn který když vidí lupiče jak u něj stojí s brokovnicí tak se ptá Ahoj za co půjdeš na Halloween to už jsem fakt nedal :-))).(12.4.2010)

• Campbell

No to byla blbost. Co napsat k tomuhle céčku? Asi jen to že to obšlehává všechny filmy co znáte. Je to prostě scénář typu parta lupičů jde vykrást banku jednu postřelí a tak běží k doktorovy a berou si je jako rukojmí. London bohužel nemá na to hrát už ani v béčkách a tak bere co jen může. Film je děsně hloupej a ten hlavná hajzl je k smíchu. Je průser když se bojí jen vystřelit a ke konci je z ničeho nic schopnej všeho. Blbost na jedno zkouknutí.(30.3.2014)

• Mustaffa

Nízkorozpočtové snímky, jako je např. tento, jsou někdy opravdu bolestivá podívaná. Hrozné herecké výkony se perfektně doplňují s ještě horším scénářem, se kterým tak krásně zapadají do tak otřesně předvídatelného děje s totálně neoriginální zápletkou až ve vás vyvolají emoce údivu a politování sami nad sebou, že jste si vybrali zrovna tento film. Thriller by měl v očích diváka vzbuzovat silné napětí, měl by se obávat o svého hrdinu, tady? Hahaha(11.4.2010)

• eagle-eye

Tento film jsem dokoukal do konce a to z jednoho jediného důvodu, pže takovou blbost jsem dlouho neviděl... Sally Kirklan za mlada vypadala velmi sjízdně, tady však byla na zabití a snad nejhůř zahraná postava v celém filmu... Naopak EJ Roberts jako hlavní padouch nebyl špatnej, ale k jedné hvězdičce bych se sklonil pouze v případě, že by zprznil pěknou dochtorovu manželku, k čemuž bohužel nedošlo, přitom se mu sama nabízela...:-)(28.11.2010)