Športové noviny

(pořad)
Publicistický / Sportovní
Slovensko, 1996, 8 min

Športové spravodajstvo televízie Markíza. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Považujem sa za náruživého fanúšika športu a preto ma nedokáže uspokojiť také odfláknuté športové spravodajstvo aké ponúka komerčná, súkromná televízia Markíza. Skôr by som to nazval povrchnou zmesou kuriozít ako objetívnym, vecným spravodajstvom. Tak napríklad: Chcem sa dozvedieť výsledky zápasov najvyššej zámorskej hokejovej ligy - NHL a oni ma namiesto toho informujú o nejakej nepodstatnej bitke, medzi dvoma hráčmi, čo sa tam odohrala. "Športové noviny"? Športové kraviny! Markízacký odpad! ()

Anderton

To, že sa zo Sportových novín nedozviem všetko, čo sa v daný deň udialo vo svete športu ma netrápi, pretože sa to dozviem z iného zdroja, ktorý je nato určený. Sport na komerčnej televízii má informovať iba o tom najzákladnejšom. Na rozdiel od Správ. Čistý publicistický priemer, ktorý je iba doplnkom ku skutočným podrobným informáciám. Ak ich nepotrebujem, Sport na Markíze mi úplne stačí. ()

SOLOM.

Maj pravdu naši sousedi, že jejich sportovní noviny hlavně tedy na Markíze stojí za hovno, stejně jako ty na Nově. Přijde mi, že poslední dobou je to čím dál tím horší a to na všech televizních stanicích (jak českých, tak i na těch slovenských). Teď se momentálně hraje hovno, ale když už běžely ligy, tak se ukáže jeden – max dva zápasy v rychlém sestřihu, půlsekundy pohled na tabulku, že se v tom člověk ani nestihne zorientovat a šup na další příspěvek…a frajeři či smolaři na závěr to opravdu nezachrání… ()

Karamanlis

Za osem minút surfovania po mojich obľúbených, dopredu vytypovaných internetových športových severoch sa o aktuálnom dianí v športe dozviem 20x viac než z týchto správ... ()

Marek1991 odpad!

Toto nezachráni ani ich nová časť, týchto novín, frajer na záver. V minulosti som ich zbožňoval, keď ich uvádzala vtedy moderátorka Jarmila Hargašová, vždy som bol smutný, keď nezískali ocenenie tej televízie zvané TOM (Televízna osobnosť Markízy), napriek krátkosti ich vysielania, neskôr však celkový vysielací čas skracovali, až na dnešnú veľmi krátku dĺžku a dokonca sa z toho stal program, ktorému pohadzovali vysielací čas, ustupoval komerčným hlúpostiam, či reklamám. Nakoniec aj samotní moderátori a redaktori začali robiť z týchto novín osobnú reláciu, kde všetko podávali subjektívne, propagandisticky, urážlivo, hlúpo a provlastnícky. Z týchto novín sa skoro nič zaujímavé nedozviem a viac si zistím na internete, toto je ďalšia hanba našich televízií. ()

SeanLSD odpad!

Ako človek, ktorý ich používal vždy maximálne tak na cestu na záchod, sa nevyjadrujem k informačnej hodnote, ale určite je prachbiedna... ()

otík

Možná jsem se podle hodnocení jiných uživatelů zbláznil, ale ve srovnání se sportem na ČT i Nově mi vychází toto ne zas až tak krátké sportovní zpravodajství jako nejlepší. Nejen že se podrobně věnuje světovými událostem (sice zaměřené především na ta, kterých se účastní hlavně slovenští sportovci - což nevadí) a samozřejmě slovenským soutěžím, ale často také mapuje výsledky českých sportovních hvězd, což jako Čech velmi oceňuji. Za poslední dva tři roky šlo zpravodajství kvalitativně výrazně navrch. A frajer na záver taky potěší. Moderátoři: Zlatica Puškárová a Peter Varinský ()

danco123

Prvé tri reportáže sú výstižné a prinesú mi ako také informácie zo sveta športu ,ale zvyšok relácie je len naťahovanie času. ()

Sfinkter

Nejlepší je hudba k "frajer na zaver", jinak opravdu spíše nepodstatné "zajímavosti" než objektivní sportovní zprávy. ()

vander19

Šport výslovne pozerám len na STV alebo ČT na iných staniciach je to neskutočne neprofesionálny grc v prevedení autorov ()

dehlie

takmer nulové pôvodné príspevky, všetko skoro prebraté, akože so súhlasom stv a podobne. polovicu tvoria zápasy nhl (o asistencii nejakého slovenského obrancu sú schopný spraviť aj dva šoty) alebo zápasov realu a barcelony so španielskej ligy. domáci šport je úplne okrajový a nepodstatný. oproti televíznym novinám je športové spravodajstvo na markíze strašne amatérske. ()

dobso

žiaľ išli kvalitou dole. Mali kedysi tak dobre spravenéhjo frajera na záver.... dnes.. to už býva stále to isté.... freestyle motokros.... alebo niečo podobné..... tka málokedy sa tam dostane niečo klasické...... A tiež je škoda, že nedávajú žiadny priestor menšinovým športom. (hadzaná.. basketbal a pod) Dokonca nedali tam zopár krát ani vueltu... a to už si myslím, že je choré. ()

Cement73 odpad!

toto snáď nemá zmysel komentovať, a ešte tam dajú fifinku z rannej "show", ktorá nemá o športe ani "páru. Smutné! ()

filip289

Najhoršie športové spravodajstvo na Slovensku. Skoro všetko prebrané zo športového spravodajstva STV, akurát s vymazaným znakom a nápisom "so súhlasom STV". K tomu prihriatá tvár Petra "DickHead" Varinského ohmatávajúceho si pero (+ tie gestá rukami..) a nesmú chýbať informácie o tesnej prehre tímu MARKÍZA vo finále turnaja. Samozrejme nesmie chýbať pravidelné pozvanie na ich reklamami preplnené internetové stránky :) . Peňazí nieje nikdy dosť, reklama každých 20 minút nestačí. ()