Góly - body - sekundy (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Slovensko, 1993, 10 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

• MM_Ramone

"Góly - body - sekundy" - "Branky - body - vteřiny"! Pravidelné športové spravodajstvo verejnoprávnej televízie, ktoré sa na televíznych obrozovkách objavuje už pekných pár rokov. Pamatám si naň ešte z dôb, keď som bol malý chlanisko. Už v časoch československej socialistickej republiky nám relácia s týmto názvom prinášala novinky zo športových duelov a súťaží. Nijak zvlášť sa nezmenila ani teraz. Je to vecné, krátke spravodajstvo o aktuálnom športovom dianí. **(6.9.2011)

Športové spravodajstvo, ktoré som si obľúbil pre svoju väčšiu objektivitu. Taktiež pre väčšiu dĺžku trvania, či širšie spektrum správ z rôznych športov, ponúkané názory a rozhovory. Netlačí sa to do nejakých komerčných zábaviek a hysterických hodnotení, ale je to kvalitná práca. Veľmi dobrý prehľad zo športu.(9.9.2012)

Čo to pohľadáva na Csfd.cz? Nechápem, prečo je táto publicistická športová hlúposť vo filmovej databáze tejto webovej stránke... 50%(15.10.2014)

• kaposlav

Dozviete sa o všetkom podstatnom čo sa udeje v USA (NBA, NHL, americký futbal, ragby, golf, bejzbol) v Británií (výsledky aj dedinského futbalu, kriket, dostihy) a samozrejme formulky, ale o slovenskom športe si musíte po skončení relácie zapnúť internet, aby ste sa dozvedeli kde, čo, ako dopadli Slováci. Na verejnoprávnu TV všetko zle, iba že ste prozápadný ritolezec, tak si prídete na svoje.(23.8.2015)

jednoznačne najlepšie športové spravodajstvo na slovensku. som mu verný od jeho vzniku. veľký rozdiel napr. od bulvárných správ tv joj, ktoré majú so športom spoločné len to, že tam vystupujú aj športovci.(21.4.2010)

Normálne spravodajstvo o každodenných športových udalostiach, tak ako si to predstavujem. Bez senzácií, vecne a s milým pohľadom na sympatické moderátorky... a to nehovorím o M. Pietrovej, ktorá "zdrhla" ku komercii. :)(6.11.2012)

• kubal18

Nedochází mi proč je zpravodajství na FILMOVÉ databázi.(22.4.2010)

hodnotím 4* za to , že STV je zatiaľ jediná nekomerčná televízia , ktorá má vysielacie práva na športové prenosy a je to fajn , že vedia priniesť podrobnejšie info o športových podujatiach ktoré sa u nás niekedy udejú .. pre mňa je však obrovským negatívom to , že moderátorská základňa STV je celkovo veľmi amatérska a na moderátorov z ČT4 sa ani z ďaleka nepribližujú ... ak by som mohol dať 3,5* tak by tam boli ...(29.9.2010)

• unclejack

No, boli už aj lepšie športové noviny. Som však rád, že sa správy neobmedzujú na futbal a hokej a že ponúkajú aj výsledky z iných športov - kanoistika, hádzaná, cyklistika...(21.9.2014)

Najlepšie športové spravodajstvo na slovenských obrazovkách. Informácie sú podávané objektívne, a priestor dostávajú aj menšinové športy.(15.1.2013)

Také klasické športové noviny. 60%(17.1.2017)