Góly - body - sekundy

(pořad)
všechny plakáty

Športové spravodajstvo verejnoprávnej Slovenskej televízie. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

"Góly - body - sekundy" - "Branky - body - vteřiny"! Pravidelné športové spravodajstvo verejnoprávnej televízie, ktoré sa na televíznych obrozovkách objavuje už pekných pár rokov. Pamatám si naň ešte z dôb, keď som bol malý chlanisko. Už v časoch československej socialistickej republiky nám relácia s týmto názvom prinášala novinky zo športových duelov a súťaží. Nijak zvlášť sa nezmenila ani teraz. Je to vecné, krátke spravodajstvo o aktuálnom športovom dianí. ** ()

Radko

Nemám v úmysle G-B-S hviezdičkovo hodnotiť. Športové dianie a spravodajstvo je niečo, čo ide úplne mimo mojich záujmov a preferencií. No nedá mi, okomentovať ho. V dôsledku corona doby sa roky strnulé a nemenné športové spravodajstvo predsa len trochu zmenilo. Namiesto informácií o výhrach a prehrách jednotlivých športovcov a tímov, rozhovorov s nimi a trénermi, analyzujúcimi výsledky a výkony svojich zverencov, sa niečo stalo. Pribudlo, ba až získalo navrch extrémne vyplakávanie, že čo s nimi - chudáčikmi športovcami - bude, veď nie sú peniaze skoro na nič, ani na ich mizerné platy. Musia z niečoho žiť, a ako zaplatia nájom a deti! Kedy pustia divákov, čo sa im zo vstupeniek poskladajú na skromné príjmy športovcov, na štadióny a športoviská? V dôsledku náhleho výpadku peňažných (a čiastočne aj sponzorských) príjmov športovcov by sa mohlo spravodajstvo zmeniť na sociálne noviny pre športovcov s názvom: Gde - Budeme - Stanovať (keď karanténa bude trvať a byty a domy športovcom budú banky brať). ()

SOLOM.

Na tohle jsem se svého času díval nejraději. Měli to docela dobře zpracované a na Olgu Hamadejovou se i pěkně dívalo. Já zase s různými sportovními zpravodajstvími na CSFD problém nemám, pořád lepší hodnotit tohle, než záplavu hudebních videoklipů, co tu už tím tuplem nemají co dělat! ()

Marek1991

Športové spravodajstvo, ktoré som si obľúbil pre svoju väčšiu objektivitu. Taktiež pre väčšiu dĺžku trvania, či širšie spektrum správ z rôznych športov, ponúkané názory a rozhovory. Netlačí sa to do nejakých komerčných zábaviek a hysterických hodnotení, ale je to kvalitná práca. Veľmi dobrý prehľad zo športu. ()

GILLWANDER

Čo to pohľadáva na Csfd.cz? Nechápem, prečo je táto publicistická športová hlúposť vo filmovej databáze tejto webovej stránke... 50% ()

kaposlav

Dozviete sa o všetkom podstatnom čo sa udeje v USA (NBA, NHL, americký futbal, ragby, golf, bejzbol) v Británií (výsledky aj dedinského futbalu, kriket, dostihy) a samozrejme formulky, ale o slovenskom športe si musíte po skončení relácie zapnúť internet, aby ste sa dozvedeli kde, čo, ako dopadli Slováci. Na verejnoprávnu TV všetko zle, iba že ste prozápadný ritolezec, tak si prídete na svoje. ()

dehlie

jednoznačne najlepšie športové spravodajstvo na slovensku. som mu verný od jeho vzniku. veľký rozdiel napr. od bulvárných správ tv joj, ktoré majú so športom spoločné len to, že tam vystupujú aj športovci. ()

Cement73

Normálne spravodajstvo o každodenných športových udalostiach, tak ako si to predstavujem. Bez senzácií, vecne a s milým pohľadom na sympatické moderátorky... a to nehovorím o M. Pietrovej, ktorá "zdrhla" ku komercii. :) ()

1peer3

hodnotím 4* za to , že STV je zatiaľ jediná nekomerčná televízia , ktorá má vysielacie práva na športové prenosy a je to fajn , že vedia priniesť podrobnejšie info o športových podujatiach ktoré sa u nás niekedy udejú .. pre mňa je však obrovským negatívom to , že moderátorská základňa STV je celkovo veľmi amatérska a na moderátorov z ČT4 sa ani z ďaleka nepribližujú ... ak by som mohol dať 3,5* tak by tam boli ... ()

unclejack

No, boli už aj lepšie športové noviny. Som však rád, že sa správy neobmedzujú na futbal a hokej a že ponúkajú aj výsledky z iných športov - kanoistika, hádzaná, cyklistika... ()

Maou

Najlepšie športové spravodajstvo na slovenských obrazovkách. Informácie sú podávané objektívne, a priestor dostávajú aj menšinové športy. ()