pepo

Story celkom fajn, ale nakoniec to celé zabuje úplne nudné a zrýchlené finále. Zatiaľ najslabší diel ()

Campbell

Remake Fantomas contre Fantomas je celkem slušný, má atmosféru, má správnou mysterioznost, ale taky je to Fantomas bez Fantomase. Nevím čí to byl nápad, ale Fantomase, vidíme jen chvíli. Sice to pomůže budovat atmosféru ale mě to moc nesedlo. Ostatní postavy jsou slušně napsané a i zahrané. Je celkem zajímavé že je tohle tak trochu ztracený film protože mi celkem přišel o něco lepší než původní film. ()

Flego

Celý Paríž si myslí, že je Fantomas mŕtvy. Po ďalšej vlne vydierania a násilia sa komisár Juve s novinárom Fandorom púšťajú do pátrania po tajomnom zloduchovi... Remaké z roku 1914 sa trochu utápa v množstve postáv, ale pribúdajúcimi minútami dostáva film šmrnc a záver je poriadne nadupaný. Roberta Vernaya ako režiséra príliš nepoznáme, u nás je známy ako tvorca legendárneho Monte Crista v podaní Jeana Maraisa. Prvý komentár. ()

majo25

Silné kafé nazvať toto trilerom. Skôr ide o klasickú kriminálku, s veľkým množstvom nepodstatných postáv a málo súrodým a nevyváženým dejom. Fantomas nie je nijako výrazný, o niečo zaujímavejší je excentrický chirurg, ktorý ale nedostáva až toľko priestoru. Celkovo herci nič moc. Väčšinou sa dej venuje vráždám a vyšetrovaniu a to ma nudilo. ()

Kolssteyn

Šílený druhý doktor "mengele" provádí operace mozku desítkám lidí... nakonec však nuceně ve službách Fantomase v opuštěném klášteře po Gestapu... ()

petrik11

Dám dve hviezdy za rok vzniku, ale zvyšok by som poriadne potopil. Chaotické, neprehľadné, posavy bezkrvné, nevýrazné. ()