Šókódžo Seira (TV seriál)

• Japonsko

小公女セイラ

• Japonsko

Shôkôjo Seira

• angličtina

A Little Princess

Japonsko, 2009

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

No, začalo to dost sladce, moc naivně a já si říkala, sakra, tak tuhle holku nebudu moct vystát. Tak sladká, tak růžová, tak hodňoučká a vůbec, že se mi chce zvracet. Ale pak najednou, zničehonic, křupl obraz a ona sice stále měla svou povahu a všechno, ale atmosféra se změnila. Přišla docela dost krutost. Až jsem si říkala, že i když ji nemám ráda, tak toho je občas moc. Ale těch deset dílů jsem měla docela rychle zhlédnutých. Dokonce i na přednášce z účta jsem na to koukala... :-D Baví to, sice to neskončilo úplně přesně, jak jsem si myslela, že to skončí (což mě překvapilo - jediné překvapení tohoto seriálu, které zanechalo nějaký dojemn :-D), přesto konec... Pro Čecha to může být o to vtipnější, když si uvědomí, že na ni, na chudáka, pořád řvou"Sejra!!". Sejra tohle, Sejra tamto. Ale Kaito-kun mi přišel docela roztomilý, normální klučina. Není kdovíjaký krasavec, ale skrývá v sobě charisma a potenciál. Hrozně mě bavilo na něj koukat, když byl na scéně. Až na nějaké kiksy to bylo dobré, obstojné dorama. Lepší tři.(8.10.2010)