Seira byla vychovávána v Indii, ale nyní se vrací do Japonska, aby zde studovala na stejné střední škole jako její maminka. Přestože si Seira žije jako princeznička, je to milá, něžná a dobrosrdečná slečna. Ve škole se však nachází člověk, který ji z celého srdce nesnáší, a to samotná ředitelka, ale nedává nic znát a chová se k Seiře s veškerou úctou díky penězům jejího otce. Na své šestnácté narozeniny se však Seira dozví tragickou novinu – její otec zemřel při závalu dolu a že je dočista bez peněz. Ze studentky se náhle stává služkou celé soukromé střední dívčí školy. Naštěstí má při sobě kamarádku a pomocníka Kaitu. (Zíza)

Zíza

No, začalo to dost sladce, moc naivně a já si říkala, sakra, tak tuhle holku nebudu moct vystát. Tak sladká, tak růžová, tak hodňoučká a vůbec, že se mi chce zvracet. Ale pak najednou, zničehonic, křupl obraz a ona sice stále měla svou povahu a všechno, ale atmosféra se změnila. Přišla docela dost krutost. Až jsem si říkala, že i když ji nemám ráda, tak toho je občas moc. Ale těch deset dílů jsem měla docela rychle zhlédnutých. Dokonce i na přednášce z účta jsem na to koukala... :-D Baví to, sice to neskončilo úplně přesně, jak jsem si myslela, že to skončí (což mě překvapilo - jediné překvapení tohoto seriálu, které zanechalo nějaký dojemn :-D), přesto konec... Pro Čecha to může být o to vtipnější, když si uvědomí, že na ni, na chudáka, pořád řvou"Sejra!!". Sejra tohle, Sejra tamto. Ale Kaito-kun mi přišel docela roztomilý, normální klučina. Není kdovíjaký krasavec, ale skrývá v sobě charisma a potenciál. Hrozně mě bavilo na něj koukat, když byl na scéně. Až na nějaké kiksy to bylo dobré, obstojné dorama. Lepší tři. ()