Reklama

Reklama

Jsem číslo čtyři

  • USA I Am Number Four (více)
Trailer 1

VOD (1)

Z dalekého vesmíru přichází na planetu Zemi devět mimozemských bytostí. Jsou poslední svého druhu a snaží se zde ukrýt před nepřáteli, kteří zničili jejich domovskou planetu, a pod dohledem svých ochránců tady mají dospět. John Smith je dospívající kluk, který se snaží být nenápadný a součástí kolektivu. Na útěku před nepřátelskými mimozemšťany je nucen neustále měnit místo svého pobytu. Tři už byli zlikvidováni a John je nyní na řadě, protože on je číslo 4. Už se ale nechce stěhovat dál, v malém městě v Ohiu, kde se naposledy usadili, našel prvního kamaráda, ale hlavně lásku půvabné spolužačky. Nebezpečí se však blíží a John bude muset čelit největší hrozbě svého života a ochránit nejen sebe, ale i své blízké. (TV Nova)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (760)

liskam 

všechny recenze uživatele

V první řadě zapoměli dát k ""akční / Sci-fi "" i "" Romantický "" celý film má v tomto směru nádech Twilight ságy.....i když tady to funguje o poznání lépe. Jinak, viděl jsem to na Compu, a půjdu na to i do kina! (možná mi začíná měknout mozek... "ale moč ještě udržím".... tak to tak špatné nebude) Podle mě je to totiž docela slušná věc. Ohledně akce..(nic moc se to nerozparádilo) ohledně Sci-fi..(myslím že na rozjezd slušný) A proč se mmi tenhle film líbil....? Asi pro to všechno co v něm mohlo a mělo být řečeno......, a řečeno v něm nebylo!..... Aniž by to narušilo děj,a spád. Prostě povedená Jednička,která diváka parádně připraví na další díly. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Treťotriedna variácia na Supermanovske teen roky a problémy dospievania. Takže ak tu majú stredoškoláci a stále mladí postarší nerdi z nového tisícročia 6 solídnych Spidermanovských flákov, venovať sa takejto zbytočnosti postráda akýkoľvek zmysel. Akčné scény výhradne v tme, čo je nakoniec vďaka príšernému monštru záchrana pred najhorším. ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Filmík, ktorý sa na nič nehrá. Dá sa to chápať buď tak, že je plný klišé, alebo že ide podľa pravidiel (COVENANT, JUMPER, PUSH). Film nenudí, vidno na ňom Bayovu produkciu a v podstate som rád, že Caruso dostal lepší scenár ako to bolo pri dementnom OKU DRAVCA, takže mohol vyniknúť jeho puberťácky štýl točenia filmov... Neškodná zábavka, ktorá trochu padá na hubu, pretože sa tvári ako začiatok série... ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jsem jen ubožák. Mluvím o spiknutí. Nikdo neuvěří tomu, co říkám, ale ono to tady fakt je." Tak tomu byste nevěřili - ONI jsou mezi námi! A ti zlí zabíjejí ty hodné a ještě podle předem stanoveného pořadí! Pro mne to tedy žádná novinka není, protože již kdysi na střední škole se mnou sedělo v lavici několik zasloužilých mimozemšťanů, takže tuto sci-fi beru jako běžný studentský příběh ze života alkoholem poháněných mladých lidí, kterému hvězdy zachraňují kousky sexy čísla 6. A taky bych chtěl podotknout, že žít ve městě, kde je nejlepší atrakcí strašidelná jízda na slámě, tak bych asi spáchal sebevraždu vidlema. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Jeden z teenage filmov, ktoré v posledných rokoch vyrástli ako huby po daždi pohnojené s NPK. Takže už je toho človek trochu prejedený. Na druhú stranu ale treba priznať, že námet nebol zlý, aj keď to pretavenie do dejovej linky za moc nestálo. Aspoň sa tu človek nenudil, pretože sa tu stále niečo deje, hrdinovia buď utekajú, alebo bojujú, takže nie je čas na nudu. Priemer. 60/100 ()

Galerie (80)

Zajímavosti (12)

  • Kedže všetci z rasy Mogadorianov merajú 210 cm, herci mali obuté špeciálne topánky Kangool, ktoré ich zvýšili o 18 cm a dodali im osobité držanie tela. (Very_kuul)
  • Snímek byl natočen s účelem přilákat dospívající fanoušky ságy Stmívání. (Kuzmik)

Související novinky

G.I. Joe 3 má režiséra?

G.I. Joe 3 má režiséra?

13.01.2015

Akční série G.I. Joe opět mění režisérský dohled. První díl měl na starost Stephen Sommers (Mumie), druhý Jon M. Chu (Let's Dance 2) a o převzetí trojky momentálně vyjednává D. J. Caruso (Oko dravce)… (více)

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

19.04.2010

Stačila hlavní role v úspěšné a na Oscara nominované sci-fi District 9 a z neznámého Jihoafričana je v Hollywoodu žádané zboží. Uvidíme jej jako člena A-Teamu a pak jej čeká spolupráce se Stevenem… (více)

Reklama

Reklama