Premiéra (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2003, 20 min

Účinkují:

Juraj Mokrý

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Velmi dobrý filmový magazník, ktorý Juro Morký nenásilne moderoval a svojou flegmatickou osobou. Na naše pomery a tú dobu skvelo zvládnuté po technickej stránke a samotné informácie boli odprezentované profesionálne a bolo tam cítiť to, že tvorcovia sa relácií a informáciam venovali a vedeli o čom hovoria. Ozaj velká škoda, že to zrušili a ak ma pamäť neklame vydržalo to len jednu sezonu :((7.9.2010)

Juraj „Ďuro” Morký bol ako sprievodca reláciou o filmových novinkách skvelý. Dodnes som si zapamätal "Premieru" jedine vďaka jeho nápaditému moderovaniu. Škoda, že v tomto projekte nepokračovali jeho tvorcovia dlhšie. Možno by sa mohol k niečomu podobnému Juraj vrátiť aj dnes. Ja by som to uvítal. ***(17.12.2010)

• Marek1991

Podľa mňa podpriemerná relácia o filmových novinkách. V tých rokoch vyšlo veľa skvelých filmov, ale mne stačili videokazety a televízia, lebo nič ma do filmu nedostalo. Až neskôr som sa k nemu dostal sám a tieto relácie mi skoro nikdy nepriniesli lepšie informácie ako, keď som si informácie zháňal sám. Ani Juraj Mokrý, aj keď podľa mňa celkom dobrý moderátor a herec, ma do toho nedostal a táto relácia ma až tak nezaujala.(14.5.2012)