Taliansko, september roku 1955. Cez malé mestečko menom Castello Cavalcanti sa rútia jazdci famóznej rallye Molte Miglia. Posledný jazdec (Jason Schwartzman) nezvládne riadene a napáli to do sochy uprostred malého námestíčka. Všetko za účasti očitých svedkov – miestnych obyvateľov, ktorí všetko sledujú zanietene sediac nad svojimi opojnými nápojmi na stoličkách pred svojou obľúbenou kaviarňou. Nezranený závodník sa v dobrej nálade ihneď pridruží k domácim a s údivom zisťuje, že sú to jeho predkovia... (sochoking)

Radek99

Prada si zaplatila opravdu stylové reklamy, v nichž zůstal zachován typický rukopis Wese Andersona - hravý, poetický, vtipný, vizuálně okouzlující, zkratkovitý, jen půdorys takovéhle miniatury je až příliš malým prostorem pro cokoliv opravdovějšího, Castello Cavalcanti je pouhá zábavná hříčka... ()

Madsbender

Ani som si nevšimol, ako, ale tých 7 minút ubehlo neskutočne rýchlo. Kamera tutto perfetto, toto patrí na veľké plátno. Alebo aspoň poriadnu obrazovku. ()

hous.enka

Z téhle reklamy jsem poněkud rozpačitá. Ne že by v ní snad chyběla hravost, jíž se filmy Wese Andresona vyznačují, ale... možná to "Sweetie, hello, I'm crushed" mi připadá takové přitažené za vlasy. Ale rozjezd to má perfektní, o tom žádná. ()

kaylin

Poetika Wese Andersona se v tomhle případě opět pěkně ukazuje, ale nějak mě tenhle příběh nezaujal. Je to takové příjemně poklidné, má to krásné barvy, ale to je tak nějak všechno. Nějak pohnut jsem jím rozhodně nebyl. Snad za to mohla i velikost obrazovky, v jaké jsem video sledoval na internetu. ()

Itar

Andersonovská klasická jednohubka ze života "obyčejných" lidí. Slabší, než Hotel Chevalier, i tak ale koukatelné, až běda. ()

orkadimenza

Kdyby hlavní namyšlená postava neřekla asi 5x "Son of a bitch", možná by to bylo i vtipné. Tentokrát mě Wesova hravá režie nepřesvědčila a tahle 8-minutová hříčka mě nezaujala ani jako film, ani jako reklama. ()

Santino7

V jednoduchosti je krása a Wes Anderson to dobre vie, jeho kúsky sú tomu dôkazom. Má svoj štýl, ktorý som si už stihol pomerne dosť obľúbiť. Vizuálne opäť nemám čo vytknúť, no a tiež je to krásne hravé a svieže. 4/5 ()

PEZ

Druha spolupraca medzi Pradou a Wesom Andersonom. Tentokrat o malinko dlhsie video a nie iba cistocista reklama. Ani tentokrat netreba cakat velky pribeh, je to vyslovene o postavach a o dokonalej forme. Tie farby, kamera, kostymi, nasvietenie. Ten styl. Cista radost. A Schwartzman je supercool. :) ()