poster

Castello Cavalcanti

Krátkometrážní / Komedie

USA / Itálie, 2013, 8 min

Režie:

Wes Anderson

Kamera:

Darius Khondji
(další profese)
 • Radek99
  ****

  Prada si zaplatila opravdu stylové reklamy, v nichž zůstal zachován typický rukopis Wese Andersona - hravý, poetický, vtipný, vizuálně okouzlující, zkratkovitý, jen půdorys takovéhle miniatury je až příliš malým prostorem pro cokoliv opravdovějšího, Castello Cavalcanti je pouhá zábavná hříčka...(6.1.2015)

 • swamp
  ***

  "Niente, niente..." Jen Wes Anderson si takhle točí reklamu na značku Prada.(10.6.2015)

 • Hurikan_mdx
  ***

  Kameraman si jistě zaslouží pochvalu. Bylo to Hezké, Atmosféra, kulisy, ale co to mělo vlastně být? Reklama? kdyby to nebylo napsané v názvu videa, tak si toho ani nevšimnu. (z hlediska reklamy totiž není důležité aby měla smyl, ale aby si divák zapamatoval, co že to má koupit...) Filmová jednohubka? na to byla moc prázdná a neukončená..., prostě ani ryba ani rak.(5.9.2015)

 • Madsbender
  ****

  Ani som si nevšimol, ako, ale tých 7 minút ubehlo neskutočne rýchlo. Kamera tutto perfetto, toto patrí na veľké plátno. Alebo aspoň poriadnu obrazovku.(18.11.2013)

 • ScarPoul
  ****

  Wes i like you man. Jednoduché, vtipné a také aké to mám rád:) Son of a bitch!(12.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace