Para vs Votrelec

všechny plakáty
Krátkometrážní / Sci-Fi / Horor / Komedie
Slovensko, 2010, 3 min

Slovenský sci-fi film na spôsob Votrelca. V hlavných úlohách účinkujú členovia skupiny Para. (oficiální text distributora)

Dexter1

To je dajaký drsný viral, ktorý by nemal byť na CSFD ako film. Ako viral je to na slovenské pomery dosť slušné. Avšak ako film, ktorý sa mi tu núka aby som ohodnotil, tak je to potom iba na 2*. ()

honajz2

Nějakou skupinu Para fakt neznám, ale i když je znát, že to nebrali vážně, i tak to působí spíš trapně a debilně, než vtipně. Za snahu jim hvězdičku dám, ale víc ani ťuk. 1* ()

rowdys

Ja len poopravím tých, ktorí nevedia: Gorila.sk je slovenský nákupný portál a film vznikol len ako účelovo trashy natočená paródia a zároveň virálna reklamná kampaň elektronickému obchodu. Tiež som prekvapený, že sa to objavilo v databáze, máme z toho v Gorile dobrú zábavu :) ()

borec999

Recesia, ktorá sa nedá brať vážne. A žiaľ nedá sa ani pozerať. Ešteže som stratil iba 3 minúty zo svojho života. ()

drankeryth

Amatersky snimok opisujuc prvy film Votrelca. Najuletenejsia cast bola s tym vyliahnutym vajcom, kde miesto toho parazita z povodneho filmu pouzili mop:) Ani samotny votrelec nebol najhorsi a v niektorych zaberoch aj vyzeral vierohodne:) Na pobavenie je tam toho malo, ale ze by ma to nejako moc extra nebavilo to nemozem napisat. ()

Lebowsky

Ja si proste nemôžem pomôcť toto bol 5* zážitok. 3 minúty top zábavy. K neskutočným vizuálnym efektom (vidieť že sa do toho vložily :D ) sa pridaly parádne zvukové efekty :D. Neverým že toto mohol normálny človek pokladať za horor. A tým pádom mi ostala iba paródia. Dúfam že takýchto slovenských paródii sa dočkám viac :D. ()

tremors odpad!

Hrůza a děs. Né že bych měl u tohohle snímku nějaký podobný pocity, to se jen vyjadřuju ke zpracování, efektům a nehercům. Hrozná blbost. PS. Skupina by se měla přejmenovat na PAKA. :D ()

Muso

Chalani z Pary mali pár dobrých nápadov a rozhodne sa popritom aj zabavili..Chuť zahrať si vo filme si dúfam že už naplnili, takže sa možu vrátiť k muzike:) ()