poster

Nebe, Peklo

 • anglický

  Heaven, Hell

Dokumentární

Česko, 2009, 82 min

Režie:

David Čálek

Scénář:

David Čálek

Producenti:

Pepe Rafaj

Střih:

Jan Daňhel
(další profese)

Diskuze k filmu (4)

  • 4.8.2010  16:13
  Disk
  (hodnocení, komentáře)

  Zase tak kontroverzní to imho není. Ten dokument ty lidi ukazuje jako normální lidi, kteří mají nevšední záliby. Nijak nemoraliuje. Momentálně na to píšu recenzi a věřte, že psát o "práci" dominy Lenky Blažejové je sranda. :-D

  • 31.7.2010  04:08
  Zeck
  (hodnocení, komentáře)

  V ČR se v kině vážně muže vysílat uplně všechno, i dokument od sado-maso, venku čeká milion filmů, které sem nikdo nedoveze a které jsou neuvěřitelně kvalitní a tady tohle.

  • 30.7.2010  14:29
  freddy
  (hodnocení, komentáře)

  Royalist Girl: Pokud jsou mé informace správné, tak od září se bude tenhle dokument vysílat na HBO, takže tam bude možné ho v brzké době legálně zhlédnout.

  • 30.7.2010  02:04
  Royalist Girl
  (hodnocení, komentáře)

  Zatracená škoda, že tenhle filmeček, co by mě docela zajímal (i když nijak velké naděje "kontroverznímu" TV dokumentu nedávám), začínají promítat v den, kdy odjíždím na dovolenou =/ Předpokládám, že zatím není možnost, jak ho legálně sehnat, nevíte někdo? --- Maftík: pardon, ale to jsi docela vylezl ze středověku, ne? Jinak nechápu, co tě vede k tomu "takové zvrhlosti" sledovat/komentovat, když máš v každé anotaci polopatě napsané, o čem to je =)) A samozřejmě, že nejeden "dokument" je spíš propagací svého námětu nebo protagonistů, proto se obloukem vyhýbám např. Moorovi nebo AutoMatu, když vím, že by mě akorát vytočili =)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace