Reklama

Reklama

Modern Warfare: Frozen Crossing

(studentský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní
2010, 7 min

Režie:

Niko Pueringer

Obsahy(1)

Parta fanoušků Call of Duty natočila na vlastní náklady film jako poctu své oblíbené herní sérii. V krátkém hraném filmečku se můžete vydat na záchrannou misi s dvojicí vojáků, která se však trochu zkomplikuje.
Zajímavé na tom je, že ačkoliv v Hollywoodu rozpočty filmů rostou, dokáže v dnešní době natočit srovnatelnou (a často i lepší) podívanou tým obyčejných lidí. Stačí k tomu digitální kamera, trocha talentu, tři dny a 209 dolarů a 42 centů. (kikulin)

(více)

Recenze (54)

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Call of Duty: Modern Warfare. V současnosti zřejmě nejlepší válečná akce, která brázdí herní konzole a PC. S druhým dílem navíc narostla do netušených rozměrů, kdy vás chytne i současnou geo-politickou situaci provokující příběh. Tohle je fanboy-ovské video, které trpí všemi neduhy svého spefického žánru, ale vyvažuje je zanícením, které si správný hráč představí pod větou „Dedicated to Infinity ward.“ ()

Wysch 

všechny recenze uživatele

He. Ha. Sakra, za dvě stovky dolarů musím dát špeka navíc, i když tady není žádný příběh a vlastně ani originalita (což ostatně už nebylo ani v Modern Warfare jako takovým) a že ten borec v bílý kukle držel tu em čtverku jako prase kost, ale prostě mělo to švih a grády a vlastně to v leckterým ohledu překonává pořekadlo "za málo peněz hodně muziky", pač tady ty prachy nebyly vůbec. Co to je, dvě stovky dolarů... update po druhé části: No, není důvod váhat. Grády má i pokračování ve stylu MW2, holka je kus a dohromady i přes řadu kravin je to spíš úctyhodnej výkon než cokoliv jinýho. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Pomyšlení na to, za jaké peníze dosahuje filmový a televizní byznys výsledků urážejících inteligenci a vkus diváka, je samo o sobě dost tristní. Následkem konfrontace tohoto pomyšlení s tím, že parta nadšenců dokáže vytvořit za pár šlupek něco tak když už ne řemeslně promakaného, tak perfektně stylového, a leckterá "profesionální" díla s obrovským náskokem pokořujícího, se pak dostáváme k zoufání hlubšímu než jsou emo litanie u utrpení Belly a Pattinsiána. A to mi zřejmě ještě zůstalo skryto nějaké fluidum, které má Frozen Crossing pro hráče Modern Warfare. Abych to shrnul - jelikož mám dobře zvládnuté kraťasy rád, dávám 80%. ()

martinez. 

všechny recenze uživatele

Mám rád amatérskou tvorbu i herní sérii CoD, no na tomto si pochutnají i ti, kteří od filmu požadují kvalitu a s hrou zkušenosti nemají. __ Frozen Crossing nemá promyšlený děj, jedná se jen o jednu krátkou záchranou misi s hláškami z akčních her, která mě ale svým profeisonálním provedením až uzemnila. __ Bude pokračování. A jestli do rozpočtu ještě přibude pár zelených, bude to delší a dějově propracovanější, tak dám 5* a bude to hřích, jestli si tvůrců nevšimne žádný producent. ()

AllShallFall 

všechny recenze uživatele

Na to, že to má jen 7 minut, je to akcí nabitý snímek. Co bych tomu mohl vytknout. kamera byla na vysoké úrovni. Hudba též. O efektech ani nemluvě. no snad jen to, že je to tak krátké. Jinak výkony byly vysoce profesionální. Ani se mi nechce věřit, že to stálo pouhých 209 dolarů.Dokázal bych si Call of duty představit jako celovečerní film. ()

Zajímavosti (3)

  • Natočení filmu vyšlo na pouhých 209,42 amerických dolarů. (AngelusCZ)
  • Natáčení probíhalo po dobu tří dnů. (AngelusCZ)
  • Film byl natočen na motivy počítačové hry Call of Duty: Modern Warfare 2. (AngelusCZ)

Reklama

Reklama