Donald Reed, který se stal novým vlastníkem rádia po svém nedávno zesnulém dědečkovi. V účetnictví najde pravidelnou částku zasílanou každý měsíc jisté Mary Collinsové, která shodou okolností působí v rádiu jako DJ a zpěvačka a aby zabránil skandálu, tak se rozhodne Mary uplatit. Jenomže Mary nemá nejmenší tušení o tom, že by kdy měla s jeho dědečkem problém, a tak jí Reedovi unesou, aby jí přinutili vzít si peníze. Mary, která mezitím zjistí, že onou Mary Collinsovou je její teta, která kdysi měla s panem Reedem poměr, se rozhodne situace využít a hrát divadýlko, aby namyšlené pracháče trochu pozlobila :-) Deanna Durbin nejenom hezky zpívá a krásně vypadá, ale taky má komediální talent. Díky ní je tento film zábavný. Samotná zápletka je celkem vtipná a zajímavá, ale bohužel je to muzikál, takže to dost brzdí hudební čísla (i když dvě zábavná by se našla).(8.2.2014)