Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Spolužačky ze střední školy právě prožívají těžké období. Kluci už pro ně nejsou jen nezajímaví holobrádci a když jdou bez okolků rovnou na věc, tím lépe! A to překvapení, když se objeví kluk, který má holku opravdu rád. (oficiální text distributora)

Recenze (19)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Ohraná komedie o třech holkách, co jsou typicky rozdělené do "sexuální dračice", "sexuální začátečnice" a "sexuální feministky". Dvě dělají jak sex znají a milují a všechno už zažily a jedna se na vše snaží teprve přicházet. Docela mě zklamal především vzhled hlavních postav, kterým chybělo opravdu hodně do čehokoliv obsahující slovo "sex". Nijak pěkné dívky v takovéhle komedii dokážou opravdu hodně zkazit (resp. nic nepřidají). O trapných vtípkách, ohraných sexuální aktech o tom, jak muži stačí 5 sekund a žena se jen blbě tváří ani nemluvě. Tak jako tak je ta jedna hvězdička snad jen za pár vzdechu a tu blondýnku, která není zas tak tragická.... ()

Fallen_One odpad!

všechny recenze uživatele

Už od pár úvodních dialogů to nejenže zavání nekonečně dementním scénářem ale i dementními hereckými výkony. Proboha, co to je za zvrácené dialogy? Obdoba českého Bestiáře, jenom mnohem větší blbina. Romantická komedie? Jo, smát se budete (tomu jak je film debilní), nebo se pekelně divit. Znovu musím konstatovat - holky, hlavně vy, teenagerky, proboha, nebrat vážně! ()

Reklama

haWranka 

všechny recenze uživatele

Á, takže tu máme další filmík na téma orgasmus. Kupodivu mnohem mnohem a mnohem lepší, než například mezi puberťačkami tak oblíbený Holky to chtěj taky. Na tomhle totiž nebylo nic nechutnýho, kýčovitýho a podobně. A ještě si tu zahrál Ryan Reynolds moc sympatickou postavičku, jeho obsazení bylo velký plus. Moc nečekejte, abyste se nezklamali. Já nečekala nic, proto jsem vcelku potěšená:) ()

Zalost 

všechny recenze uživatele

Ucházející romantická komedie z teenagerského prostředí, která trošku kulhá na tu romantickou část. Hlavní hrdinka chce poznat skutečný orgasmus a samozřejmě, jak scénaristé diktují, nejdřív provede celou sadu různých pitominek, než "prozře". Naštěstí je to přece jenom koukatelnější než většina filmů na podobné téma, jejichž sledování je přece jen spíš podobné tortuře. Navíc důvod, proč jsem se na tohle vůbec koukal, byl můj oblíbený Ryan Reynolds, a ten nezklamal i zde, ač moc velkou roli neměl. Navíc mi trochu vadilo, jak se na konci všichni polepší a prozřou. Ale jak už jsem psal výše, koukat se na to dalo. Bohužel jsem to ale tedy viděl jen s českým dabingem. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +Ryan Reynolds a první role Asthona Kutchera –kterého jsem zde ale nezahlédl, trio holek které vám nebude sympatické, nevtipný až trapný děj, na Teen komedii slabá hudba, herecké výkony/// Nečekal jsem nic a to jsem taky dostal. Tenhle film je jedna velká trapná nuda, navíc dnes omílá téma které bylo mnohdy o hodně lépe zpracováno. Ve své době určitě splnil účel, dnes se mu raději vyhněte./// Celkem 25%/// ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v New Yorku. (rafix)

Reklama

Reklama